Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkoła jazdy CABRIO----KTO TAM PRACUJE?

Utworzony przez aga30, 22 stycznia 2013 r. o 18:10
Jak najbardziej polecam OSK CABRIO  :)  Instruktorzy są mili, wyluzowani, cierpliwi i świetnie tłumaczą. Jazdy miałam z Andrzejem (prowadzi także wykłady, z jego sposobu tłumaczenia można bardzo dużo zapamiętać i się nauczyć), Moniką, Kamilem i Sławkiem i wszystkich 4 instruktorów polecam, jak dla mnie naj! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Cabrio ale istruktorke Patrycje jest boska dzieki niej nauczylam sie wszystkiego i zdalam bez problemow naprawde ma pojecie jak uczuc jedzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cabrio pisze sobie piekne opinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra i jedna wielka porażka!!!!!!!!!co to w ogóle za szkoła ,,szczyt bezczelności ze strony Pani tam pracującej, na ulicy Gminnej w Zamościu( mysli, że jak jest w ciąży to wszystko można -szczyt) ....Kto w ogóle trzyma taka pracownicę ,zero prezencji, zero uśmiechu na twarzy, bezczelnośc dla drugiej osoby....jak tak mozna do innych ludziii-dziwie się , że takie kobiety jeszcze siedza w biurach..W domu takich trzymać a nie do ludzi!!!!.LUDZIE OMIJAJCIE TĘ SZKOŁE NAUKI JAZDY SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoła nauki jazdy nie jest niczemu winna i wbrew opinii pani wyżej pracują tam bardzo sympatyczne osoby :) nie ma się czego bać bo uczą profesjonalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tyle ja robiłam prawko w Cabrio i  jestem zadowolona Arek i Andrzej są spoko , fajnie się jezdzi i zdałam bez problemu bo wszystko mi na spokojnie tłumaczyli. owszem miałam złe wspomniena co do jednej godziny jazd z Pawłem czy jakoś tak ale ogólnie reszta była spoko i każdy jest miły i sympatyczny wiec nie narzekaj na szkołe której nie znasz , tym bardziej ze ta szkoła ma naprawde dobry poziom !!! Polecam CABRIO
Zgadzam się :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie najbardziej wkurza szef cham nad chamy słyszałem jak zwraca się do pracowników. Zero szacunku a Ci ludzie pracuja na niego i jego przyjemności Jako pracodawca porażka instruktorzy spoko Zuza, Patrycja są ok
Każdemu może się zdarzyć gorszy dzień szefowi też ja osobiście nigdy się nie spotkałam z tym żeby szef odezwał się źle do pracownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawda ze firma córci a tatus egzaminator WORD?
człowieku gdzie ty takie durnoty słyszałeś szef firmy może i uprawnienia egzaminatora ma ale ja nic o tym nie wiem i na twoim miejscu bym się nie wypowiadała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie polecić instruktora z Cabrio z oddziału w Tomaszowie Lub.? Z góry dziękuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może mi ktoś powiedzieć kilka słów na temat instruktorów Pawła i Wiesława?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Cabrio. Jedyną wporządku osobą to jest tam pani Ania. Anrzej, Sławek i inni faceci uważają się za nie wiadomo kogo. Jedynie kobiety w tej firmie mają podejście do kursanta dosyć wyrozumiałe i spokojne. Tym osobam brakuje kominikatywności. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła ogólnie mówiąc spoko miła obsługa jak i w cabrio na gminnej jak i na solnej ale kilku instruktorów to już nie bardzo Pan Leszek cham taki ze nikt takiego nie chciał by spotkać miałem z nim 1 2h i szok odrazu po przejechaniu 500m słowa na k.h.j.p i inne takie odzywki w moim i innych kierunku szczere go nie polecam polecam Pana Sławka panią Monikę :-)  spokojni i mili wyrozumiali instruktorzy tłumaczą na spokojnie polecam ich miłą chęcią 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeździłam na douczaniu w Cabrio z Wiola Patrycja i Andrzejem i z całego serca ich polecam naprawde mega sympatyczne osoby tłumacza wszystko po kolei co i jak. Jestem bardzo zadowlona z współpracy z nimi. Polecam jeszcze raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha uprawnienia egzaminatora, dobre sobie :) Szef jest chamem bez wyższych uczuć, uciekli od niego najlepsi instruktorzy. Karma wraca na szczęście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Jestem byłą kursantką Cabrio, jestem bardzo zadowolona że wybrałam akurat tę szkołę nauki jazdy, zdałam za pierwszym razem. Jazdy miałam z Panią Kasią która jest wspaniałą osobą, Moniką, oraz z Panem Andrzejem (cudownym  !!!! Bardzo gorąco polecam szkołę Cabrio, team nie do zastąpienia :)  Ps. uwielbiam panią z Solnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cabrio jest najlepszą szkołą nauki jazdy. Bardzo polecam, z całego serca! Dziękuję Krzyśkowi i Ewelinie!!! Jesteście najlepsi. Dziękuję Wam bardzo!!! ❤
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam jazdy z Kaśka tragedia !! do bani uczy, sory gówno uczy ! nie polecam jazd z tą pania, instruktor ma uczyć a nie być tylko super i miły a gdzie szkolenie. To cyrk, nie ma tam dobrych instruktorów no może Andrzej rrszta do niczego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam mało profesjonalne podejście do kursantów Jak poszłam to w ogóle tak jak bym już musiała umieć jeździć Otóż chcę poinformować że nie po to idę do nauki jazdy jak sama nazwa wskazuje i umiem jeździć Idę po to by się nauczyć Bardzo źle mi tlumaczono w rezultacie była masakra Oczywiście kupiłam parę godzin w innej szkole i zdałam Również zalecam na przyszłość szacunek do drugiej osoby 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...