Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital w Zamościu: Co zjedzą pacjenci?

Utworzony przez Lublinianin, 4 stycznia 2014 r. o 19:41 Powrót do artykułu
Byłem ostatnio 2 miesiącu w szpitalu ( w Lublinie) po udarze.Opieka lekarska, pielęgniarska bez zarzutów. Jedzenie kiepskie, ale do przeżycia -z  tym, że nie było nigdy deserów..to chyba rola rodzin, przy tak kiepskim finansowaniu szpitali. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w tym przybytku i gdyby nie wyjścia do lidla lub na stołówkę na doł to można z głodu zemrzeć tak więc nigdy więcej a co ciekawsze to za oglądanie telewizji trzeba słono płacić no i za zrobienie grupy krwi 220 zł a 100 metrów od szpitala 35 zł. W zk telewizja za darmo i jedzenie lepsze tylko dlaczego chory ma gorzej od przestępcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos mi sie wydaje ze z tym deserem to autor tekstu dodal od siebie to ze owoce sa na deser dla pacjentow... a na stronie szpitala jest informacja ze przetarg na warzywa i owoce juz zostal zakonczony a z tekstu wynika cos innego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwycięzca przetargu będzie miał za zadanie dostarczyć 85 tysięcy stugramowych drożdżówek oraz 8300 pączków o takiej samej wadze...." - kto widział 100 gramowy pączek???    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapominajmy ze dziennikarz jest humanista a humaniste uczy sie zeby potrafil wskazac co podmiot liryczny mial na mysli a nie jakie dane podmiot liryczny wskazal w zamowieniu publicznym na dostawe danego produktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Ty też możesz.  To łatwe i całkiem zyskowne!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor artykułu myli 2 jednostki. Sklepiki nie zajmuja sie bezposrednim żywieniem pacjenta, pacjent kożysta ze sklepików gdy go na to stać. Kuchnia jest jednym bezpośrednim żywicelem pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...