Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szyby poleciały na sylwestra

Utworzony przez MarS, 1 stycznia 2010 r. o 15:06 Powrót do artykułu
dziś w nocy, w Świdniku, wybili szybę w drzwiach wejściowych, zadzwoniłem na policję, to powiedzieli, żebym poszedł z tym do Spółdzielni Mieszkaniowej z tym, że tutaj wiem kto to zrobił, wyszedłem na spacer z psem po 1 w nocy, jakiś gnojek zza płotu zaczął drażnić mojego psa (rottweilera), powiedziałem, że skoro taki odważny to niech przejdzie na drugą stronę i zrobi to samo, poszedł po 2 kumpli i zaczęli mnie gonić, uciekłem na klatkę, a jeden z nich (chyba łokciem) wybił szybę żeby było śmiesznie, policjant powiedział, że nie przyjedzie, bo codziennie ktoś wybija szyby, po ch.. nam taka policja!!?? ciekawe co by zrobili, gdyby mój pies pogryzł któregoś z nich, afera byłaby na całą Polskę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto do czego prowadzi brak ustawy o obowiązkowej aborcji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...