Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Terytorialsi szykują się do przysięgi w Zamościu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2017 r. o 08:45 Powrót do artykułu
ołowiane żołnierzyki malowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałem tych"zielonych ludków" w niedziele na rynku w Zamościu i dość dziwnie wygladali mieli długą broń a chodzili po mieście bandą i z przewodnikiem, żarli cebularze, palili fajki, potem ustawili sie w deszczu w kolumny i sobie poszli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo z nich takie wojsko jak z koziej d... trąba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to niby wojsko świra Ma nas obronić przed SPECNAZEM ? Dwóch żołnierzy sił specjalnych rozgoni tych zuchów kijami ! Nie trzeba broni !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no pewnie internet was pajace obroni albo te dziwadła chodzące w obcisłych spodniach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda mi was który z was jest lub był w terytorialnych by powiedzieć ze nie obronią nikogo kim wy jesteście by oceniać ich prace siedzicie na dupach i tylko narzekać potraficie mam nadzieje że wróci przymusowa służba wojskowa to morze nauczy troszkę szacunku do ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe który z negatywnie wypowiadając się tutaj poświecił by się dla dobra ludzi by sie szkolić wy sobie siedzicie w ciepełku modrząc się przed komputerem a żołnierze w tym czasie łażą np po lesie szkoląc się poświęcając nie kiedy czas który mogli by spędzić z rodzina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty kim jestes cipką w  rureczkach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idź kolego do ot, przejdz 16 dniowe szkolenie i zobaczymy czy wtedy będziesz tak mądrze pisał. siedząc na *** przed kąpem to i ja mogę być mądry. nie wiesz jak wygląda szkolenie to się nie wypowiadaj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoj ale się przez dwa tygodnie duuuuuużo nauczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podchorąży z spr ty a co ty możesz wiedziec   byłes   zapewne *** grzejesz   na stołeczku wienc przestań  pi......ć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten podchorąży mógł być na przykład dowódcą czołgu. Mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne chyba zabawkowego połowa  tu zapewne po  godzinie  by łakało i miało dośc ale  cuż internet karzda głupote przyjmie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odzywają sie  znawcy chyba internetu i  bitwy w necie  heheh  co jak cos to bedziecie bronic  sie myszka i dżojstikiem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jasne chyba zabawkowego połowa  tu zapewne po  godzinie  by łakało i miało dośc ale  cuż internet karzda głupote przyjmie"                                                             Nie da się ukryć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu znawco a ty co browara   zapewne łoisz na kanapie znawco  ale internetu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...