Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co wymusił, żarty chyba? To następny tępak, który motocyklem darł ile fabryka dała przez skrzyżowanie. Do deb***a, który w piątek wieczorem na białym ścigaczu w okolicach makro w stronę felina wyprzedzał auta prawą krawędzią jeźdni wjeżdżając na pas wolnego ruchu dla zjeżdżających z góry, tak, że ledwo zmieścił się pomiędzy moje auto i, auto które włączało się do ruchu- jak się sam gdzieś nie rozj*****sz to ja cie zaj****jak cię dopadne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tej Łady, taki dobry samochód i w dodatku z bohaterskiego Związku Radzieckiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pablo napisał:
Co wymusił, żarty chyba? To następny tępak, który motocyklem darł ile fabryka dała przez skrzyżowanie.Do deb***a, który w piątek wieczorem na białym ścigaczu w okolicach makro w stronę felina wyprzedzał auta prawą krawędzią jeźdni wjeżdżając na pas wolnego ruchu dla zjeżdżających z góry, tak, że ledwo zmieścił się pomiędzy moje auto i, auto które włączało się do ruchu- jak się sam gdzieś nie rozj*****sz to ja cie zaj****jak cię dopadne.
Gdybyś choć troszeczkę ruszył głową wiedziałbyś, że jeśli ten młody motocyklista jechałby z dużą prędkością nie miał by szans na przeżycie, a w artykule jest napisane, że jego życiu nie zagraża niebespieczeństwo. Natomiast co do "białego ścigacza" to jak wszędzie są ludzie bez wyobraźni, za kierownicami aut również siedzą tacy ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...