Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
władza wcześniej czy póżniej głupieje - tu już mamy apogeum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Władze miasta twierdzą, że mogą pomóc ptaku, bo zabraniają im tego przepisy". Jakiś analfabeta to pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety jest problem ze zdrowym rozsądkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
władze ze wstydu powinni się pod ziemię zapaść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne urzednikom w dobrym samopoczuciu nie przeszkadza fakt, ze ptak cierpi. W koncu to nie ich dotyka bol. A tak przy okazji - co to jest mejl? Potrafi mi ktos wyjasnic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mareka Watrasa tzw. " sekretarza miasta" i pozostałch urzędasów, co biorą wynagrodzenie z naszych podatków nie należy "oddawać" do szpitala i zabronić im korzystania z przychodni zdrowia itp. w przypadku choroby. I to w/g tych urzędasów byłoby sprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej dowiaduję się o ludziach, tym bardziej lubię zwierzęta. To odpowiedni komentarz do kompromitującej wypowiedzi urzędnika z Hrubieszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa istne sku***syństwo. Jak można pozwolić na to, żeby bezbronne zwierzę cierpiało. Przecież to żywa istota , która odczuwa ból , jak każdy z nas. Nie wystarczy urodzić się człowiekiem , ale trzeba nim być- tak BIUROKRACI. Te Wasze przepisy są tyle samo warte, co Wy, czyli NIC. Mam nadzieję ,że jednak znajdzie się ktoś o wielkim sercu , kto pomoże temu stworzeniu. WSTYD !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***owaci urzędnicy - nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tu się rozpisywać o tzw. znieczulicy społecznej? Jak mamy współczuć drugiemu człowiekowi, jeśli cierpiący ptak nie może liczyć na pomoc CZŁOWIEKA, gdyż przecież jako taki nie zagraża środowisku? Mam nadzieję, że ci pseudo-urzędnicy zostaną przeszkoleni nt. empatii i odpowiednio potraktowani przez odpowiednie służby, gdyby przypadkowo ulegli nieszczęśliwemu wypadkowi. Nie powinni wówczas prosić, ani też żądać żadnej pomocy, gdyż zwyczajnie nie będą zagrażać środowisku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, ale jesli ktoś ma zdrowy rozsądek nie zostaje urzędnikiem. Ci co podpierają się "przepisami" tłumacząc swoje lenistwo to pewnie pierwszoligowi katole co to w niedziele przy samym ołtarzu,że o mało co plebanowi bachora nie zmajstrują !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest nie do pomyślenia gdzieś w prawdziwej EU ! w tym zabawkowym systemie można pewnie takie sprawy tuszować,nie jest to coś wielkiego ot bociek ,ale faktycznie te osły w biurach chyba boja się korzystania z prawdziwych procedur żeby odpowiednie władze nie posadziły ich o prawa autorskie !! lol Wstyd !! postaram się to przesłać do RSPCA może oni wyciągną odpowiednie wnioski w końcu nazwiska są !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wystarczyło żeby watras zakasał rękawy białej koszuli poprosił o dwóch strażaków i pojawił się tam jeszcze z kimś z UM w Hrubieszowie... zrobić kilka fotek i ładny PR dla UM idzie na konto ... a tak baran nie ma pojęcia ani o Public Relations, ani promocji ... ani pewnie o niczym... na pewno kawę dobrą robią w UM bo tyle czasu wolnego to się można nauczyć taką robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Watras i kilka innych osób w Urzędzie Miasta to zupełni ignoranci nieznający się na niczym, nie znają swoich uprawnień ani kompetencji po prostu jak to by ktoś powiedział.... nie znają niczego. Mają swoje ciepłe posadki a mieszkańców miasta mają daleko gdzieś aby tylko o swoje podwórko zadbać zadbać nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksabi Alonzo napisał:
No tak, ale jesli ktoś ma zdrowy rozsądek nie zostaje urzędnikiem. Ci co podpierają się "przepisami" tłumacząc swoje lenistwo to pewnie pierwszoligowi katole co to w niedziele przy samym ołtarzu,że o mało co plebanowi bachora nie zmajstrują !!!
Nie wydaje Ci się ,że się troszkę zagalopowałeś ? Odnoszę wrażenie , że z główką coś nie tak..... Cóż? Pozostaje jedynie współczuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś tydz temu miałEM podobną sytuację. Znalazłem bociana z wyłamanym skrzydłem i nawet nie dowiadywałem się ani w gminie ani u straży tylko od razu zadzwoniłem do ochrony środowiska i na drugi dzień przyjechali po bocian z Lublina. Władze miasta mają takie rzeczy w du... niestety i nie ma co z nim zaczynać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...