Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W autobusach zamojskiego MZK rządzą kontrolerzy

Utworzony przez zz1, 23 maja 2009 r. o 09:27 Powrót do artykułu
Kasia napisał:
http://www.dziennikw...EWS01/852322763
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie kontrolerzy w autobusach w Zamościu są osobami nieodpowiednimi na tym stanowisku. Jadąc dzisiaj autobusem nr 10 z Nowego Miasta, była kontrola biletów. Na przystanku przy ul. Partyzantów tu przy Bramie Lwowskiej wysiadało 2 ludzi z marginesu. Kontroler przepóścił ich jak by mieli jakiś przywilej jazdy za darmo. Natomiast osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności ale nie do końca zorientowana, że powinna posiadać bilet ulgowy, dostała mandat. Gdy zwróciłam uwaę panu ROBERTOWI- kontrolerowi dlaczego tamci unikneli kary odpowiedział mi że oni są bezdomni i gdzie będzie szukał pieniędzy. Odpowiedziałam mu że znam te osoby bo są z mojego osiedla i moge podać mu adres to udał że nie słyszy. Wiadomo starsza osoba kaleka która wiadomo zapłaci karę bez problemu jest lepszym celem niz tacy. Dlaczego faworyzuje się pijaków a normalnych obywateli kara przecoeż mógł pouczyć tę panią i powiedzieć aby na przyszłość kupywała bilet ulgowy. Masakra.... takie postępowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontroler biletów w Zamościu ma piekło ... trafił się kiedyś jakiś ,,KTOŚ,, bez kultury zepsuł reputacje innym i tak już zostało aż do dzisiaj . Nie wszyscy są wredni taka praca ...ja nie rozumiem wielu rzeczy jak ktoś nie ma biletu ok mandat się należy albo ktoś nie wiedział o zmianie cen biletów chcesz jechać bezpiecznie to sobie poczytaj w internecie albo w informacji posażerskiej zaraz za kierowcą tam wszystko jest LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ a za niewiedze też się placi tak jak wszędzie (ie znas prepisów drogowch możesz dostać pouczenie lub mandat ) a kontroler biletów nie może pouczyć !!! Wiem że ludzie są różni więc nie wymagajmy Bóg wie czego jeżeli sami jesteśmy nie przyjemni wobec NICH ,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...