Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W meczu nie padła żadna bramka. Kibicom puściły nerwy

Utworzony przez an, 28 września 2009 r. o 14:53 Powrót do artykułu
wszystko fajnie,tylko rozróbę zaczęli Ci z krasnobrodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie bezstronnośc naszej prowincjonalnej prasy,nawet nie chce im się dupy ruszyc żeby sprawdzic fakty,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiczowata gazeta - ruszcie dupy i sprawdzcie jak było naprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule jest zawarty tylko fakt, że zniszczone zostało auto... A dleczego nie piszecie, że kibice Igrosu rozpoczęli rozróbę?? Przecież oni prowokowali od samego początku meczu... ich niekulturalny doping nie miał nic wspólnego ze sportem!! Ruch jest zadowolony z remisu, więc nie kibice nie mieli podstaw do wszczynania niepotrzebnych bijatyk. Trzeba przyznać, że auta nie powinni się czepiać. Ale nie ciekawie zapowiadało się jak kibice Igrosu z krzykami "dawać kije" , biegli do aut otwierając bagażniki. Nie jest to ich pierwszy raz!! I powiedzcie mi po co kibic jedzie na mecz zabierając ze sobą kij?? Pozdrawiam wszystkich kibiców i mam nadzieję, że takich inydentów więcej nie zobaczę na jakimkolwiek stadionie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZEMU ów redaktor lub tez redaktorka nie wspomnieli o tym iz to kibice z krasnobrodu mieli kije przyszykowane do bicia a w samej rozrubie rzucali butelkami zaden człowiek z machnowa nie miał takich narzedzi w dłoni jak mieli oni,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze gówniarzowi niech siedzi w poprawczaku i buli kase za zniszczenie samochodu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Mietka, : Mietku czyżby w twojej miejscowosci nie uzywacie narzedzi przydatne współczesnemu człowiekowi.? pozdrawiam Zdzisław Z.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witem wszystkich, byłem neutralnym kibicem na tym meczu nie widziałem całej sytuacji po meczu, odwołuje sie do artykuł ze strony TZ- BREDNIE i ZNIESŁAWIENMIE! Faktem jest ze samochód nie powinien byc tkniety, po meczu odrazu opusciłem stadion wszyscy zaczeli sie rozchodzic oprucz nie kulturalnie krzyczacych kibiców z krasnobrodu koło których przechodziłem. To im puszczały nerwy to oni jezdza po meczach aby nie kibicowac tylko sie rozerwac i po ich zachowani dało sie stwierdzic ze sprowokowali i zaczeli rozrube, nie byli u siebie! Uwazam ze OZPN powinien zakazac kibicom Igrosu "kibicowania" w meczach, taki sytuacje napewno sie poztórza. Pozdrawiam wszystkich przedewszystkim zespół Krasnobrodzki oprucz chuliganów z tego zaspołu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzislaw_Tomaszów. napisał:
do Mietka, : Mietku czyżby w twojej miejscowosci nie uzywacie narzedzi przydatne współczesnemu człowiekowi.? pozdrawiam Zdzisław Z.
świetnie pokazujesz jakich nazedzi potrzebujesz aby funkcjonowac na tym świecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ta chołota z krasnobrodu sama zaczeła ku*** buraki ze wsi, od pługów oderwana ciemnota, do rozrzucania gnoju na pole jak nie macie gdzie sie wyzyc, pozatym kierowca tego samochodu sam jest sobie winien,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobra napisał:
witem wszystkich, byłem neutralnym kibicem na tym meczu nie widziałem całej sytuacji po meczu, odwołuje sie do artykuł ze strony TZ- BREDNIE i ZNIESŁAWIENMIE! Faktem jest ze samochód nie powinien byc tkniety, po meczu odrazu opusciłem stadion wszyscy zaczeli sie rozchodzic oprucz nie kulturalnie krzyczacych kibiców z krasnobrodu koło których przechodziłem. To im puszczały nerwy to oni jezdza po meczach aby nie kibicowac tylko sie rozerwac i po ich zachowani dało sie stwierdzic ze sprowokowali i zaczeli rozrube, nie byli u siebie! Uwazam ze OZPN powinien zakazac kibicom Igrosu "kibicowania" w meczach, taki sytuacje napewno sie poztórza. Pozdrawiam wszystkich przedewszystkim zespół Krasnobrodzki oprucz chuliganów z tego zaspołu!!!
bardzo mnie zastanawia ile masz lat? robiąc takie błedy ortograficzne zapewne niewiele, oscylujac masz max 13-14 lat, skoro przechodziles obok nich dlaczego sie ciebie nie czepili? bos za mlody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
to ta chołota z krasnobrodu sama zaczeła ku*** buraki ze wsi, od pługów oderwana ciemnota, do rozrzucania gnoju na pole jak nie macie gdzie sie wyzyc, pozatym kierowca tego samochodu sam jest sobie winien,
w jakim sensie kierowca czerwonego nissana jest sobie sam winien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Jarek~ napisał:
bardzo mnie zastanawia ile masz lat? robiąc takie błedy ortograficzne zapewne niewiele, oscylujac masz max 13-14 lat, skoro przechodziles obok nich dlaczego sie ciebie nie czepili? bos za mlody
akurat mam dysortografie, nie o błedach tu piszemy idioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jedno,dlaczego nikt nie wysłuchał drugiej strony??Wszystkie te informacje odnośnie tej sprawy są nie obiektywne....I jak tu wierzyć teraz mediom???Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi na te pytania??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze kibice Ruchu Machnów Nowy po wyniku 0-0 z liderem byli zadowoleni, gdyż to Igros przeważał w meczu. Po drugie moglibyć zdeprymowani jedynie tym, że kibice z Krasnobrodu krzyczeli przez całe spotkanie w ich strone uzywając niecenzuralnych wyzwisk. po trzecie całą bójkę rozpoczęli kibice z Krasnobrodu bijąc pałkami kibiców z Machnowa. Samochód został rozwalony już przy końcu całego zajścia, po tym jak ktoś z Machnowa skierował się z wężem strażackim w strone kibiców Krasnobrodu i lejąc ich pod dużym ciśnieniem. Kibiców z krasnobrodu biorących udział w regularnej bitwie było około 40. Druga strona była w podobnej sile lub nawet przeważała. na boisku po gwizdu kończącym spotkanie biło się około 100 osób. Twgo nikt nie sprawdził-gratuluję. Pozdrawiam wszystkich kibiców- nie chuliganów. A kije bassebolowe wyciągali kibice z Krasnobrodu, prosto z bagażnika. Byli na to przygotowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ad. D.... A postaw się w sytuacji "agresora". Zechcesz stać w miejscu zdarzenia aby cię wysłuchano ? . Może wywiadu byś udzielał ? Jeśli tak to jesteś zgoła inny od tych co zdemolowali to auto. Woleli zwiać i się z tym nie afiszować ze względu na konsekwencje. Chcesz odpowiedzi na swoje pytania? poczekaj co ustali Policja lub jeśli wolisz zaapeluj do tych co zdemolowali to auto aby się ujawnili i ci o tym opowiedzieli. Jak zechcesz a oni będą dodatkowo współpracować to ci pokarzą jak to zrobili , oczywiście na twoim aucie abyś mógł sobie dokładnie w domu zobaczyć ich skuteczność jako wandali. Masz jeszcze jakieś nurtujące cię pytania ? ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, ale to kibice z machnowa rzucali butelkami i reklamówkami wypełnionymi szkłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam... To co jest wypisywane w tych komentarzach to porazka, po pierwsze to bylo tak ze kibice na wzajem sie wyzywali, wy z machnowa nie pozostawaliscie dluzni od samego poczatku... na dodatek sami chcieliscie nas sprowokowac zabierajac namflage. Dobrze znam wszytskich kibicow ktorzy do was przyjechali i zapewniam ze moze 1-2 bylo takich ktorych ijatyka kreci, palki wzielismy w razie gdybyscie tak jak w tamtym roku stali z kluczami w dloniach... Nie wiem czemu straz zamiast uspokoic sytuacje dala waz jednemu z waszych kibicow, to skandal, zawodnicy machnowa tesh nie pozostawali dluzni i uczesniczyli w bijatyce w przeciwienstwie do naszych pilkarzy, kolejny skandal !! Pytam sie po co byly glupie gesty jednego z was po meczu, niestety jeden z naszych byl tym gestem mocno zdenerwowany i zaczelo sie wlasnei od tego ( klepniecie po posladku ). Dorbze wiem ze gdyby nie to to pojechalibysmy spokojnie do domu, w krasnobrodzie za wielu ludzi ma jush spaprane zycie przez takei rozruby, nie bylo ich na meczu... A ze czepilisice sie samochodow oznacza ze tak na prawde chcieliscie pokazac kto jest lepszy w bijatykach, co jest glupota... piszecie o tym jak to wam nie zalezalo na bicu sie, ciekawe co mialy oznaczac przyspiewki " Kur**wy i smiecie z machnowa nie wyjedziecie" ?? Szczerze wiem ze rozpoczecie bojki bylo powodem zachowania obu stron i braku wyobrazni, wynikajacej chyba z tego ze chcielizmy sie wszscy poczuc jak kibice z wyzszych lig, zal.pl... Piszac o tych butelkach, jeden z nas rzucil jedna, w sumie nie daleko, ale za ten czyn zostal przez nas ostro skarcony i wiecej taka sytuacja nie miala miejsca !! Jednakze musze to napisac: machnow nie jest gotowy na to aby organizowac mecze sa ku temy kilka powody: 1. Straz nie nadaje sie do ochrony widowiska, brala czynnie w bijatyce po stronie gospodarzy ( wybity jeden reflektor spowodowany uderzeniem butem przez strazaka ), dodatkowo pomogli kibicowi w dostepie o sprzetu strazackiego, 2. pilkarze z machnowa brali czynny udzial w bjatyce, 3. Na "stadionie brak jest obowiazkowych barierek, przez co kibice, szczegolnie ci pod wplywem alkoholu maja "dostep" do sedziego... Fakt ze kibice z krasnobrodu na meczach nie prezentuja zbyt wysokiego poziomu kulturalnego, ale ci z machnowa nie ustepuja na tym polu... Szkoda tylko tych ludzi ktorzy przyszli na mecz ogladnac spotkanie a pozniej uciekali z dziecmi w poplochu :(, sam bylem zly stojac z kolegami gdy ktorens z nich wyszywal starsza kobiete, to gluota wtorna. Uwierzcie w rzeczywistosci na codzien nasi kibice to w wiekszosci kulturalna mlodziez, ten brak kultury wynika poprostu z tego ze tak zostalismy kiedys nauczeni, takich przyspiewek itd. w najblizszym czasie chcemy to zmienic, pracujemy nad nowymi przyspiewkami... Co nie oznacza ze chamstwo ze strony machnowa nie bedzie obojetne... Wydaje mi sie e jush na meczu dzwoniono po sasiednich wsiach w gotowosci po meczu, gdyz na meczu liczba kibicow reagujacych na nase przyspiewki byla mala, a po meczu wiadomo jak bylo, kupa ludu z nastawieniem na agresywne zachowanie w stosunku do naszych kibicow... W sumie bylismy przekonani przed meczem ze tak bedzie, a w 100% przekonany o tym ze bedzie sie cos dzialo czy to bezposrednio po meczu czy gdy bedziemy wracac do domow... Przespiewka ktora juz cytowalem wyzej ( Kur**wy i smiecie z machnowa nie wyjedziecie) byla dla mnie jednoznacznym znakiem ze kibice z machnowa szykuja cos przeciw gosciom... Na dodatek bez honoru czepili siesamochodu w ktorym siedzieli jedni z najmlodszych kibicow igrosu, mam nadzieje ze sprawa skonczy sie jak powinna !! Nie moge obejsc sie rowniez obojetnie jako kibic igrosu kolo sprawy braku honoru kibicow machnowa, wasze zachowanie bylo najglupsza rzecza jaka widziala ludzkosc, nie dajac rady przy pomocy strazy i zawodnikow, kibicom igrosu czepiliscie sie aut, dodatkowo ci dodatkowi ludzie z poza machnowa, nie potraficie bronic wlasnego terenu sami i potrzebujecie pomocy i to gdy gracie u siebie... mam nadzieje ze wkoncu traficie wszyscy tak gdzie powinniscie, zastanowcie sie nad soba i szczerze zycze wam aby wasza glupota opuscila wasze tegie glowy, to ze jestescie ze wsi nie oznacza ze musicie wszyscy skonczyc jak te pijaczki kolo sklepu, wierze ze wielu z was ma w sobie potecjal... Pozdrawiam B.R.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Riposta z Krasnobrodu napisał:
Witam... To co jest wypisywane w tych komentarzach to porazka, po pierwsze to bylo tak ze kibice na wzajem sie wyzywali, wy z machnowa nie pozostawaliscie dluzni od samego poczatku... na dodatek sami chcieliscie nas sprowokowac zabierajac namflage. Dobrze znam wszytskich kibicow ktorzy do was przyjechali i zapewniam ze moze 1-2 bylo takich ktorych ijatyka kreci, palki wzielismy w razie gdybyscie tak jak w tamtym roku stali z kluczami w dloniach... Nie wiem czemu straz zamiast uspokoic sytuacje dala waz jednemu z waszych kibicow, to skandal, zawodnicy machnowa tesh nie pozostawali dluzni i uczesniczyli w bijatyce w przeciwienstwie do naszych pilkarzy, kolejny skandal !! Pytam sie po co byly glupie gesty jednego z was po meczu, niestety jeden z naszych byl tym gestem mocno zdenerwowany i zaczelo sie wlasnei od tego ( klepniecie po posladku ). Dorbze wiem ze gdyby nie to to pojechalibysmy spokojnie do domu, w krasnobrodzie za wielu ludzi ma jush spaprane zycie przez takei rozruby, nie bylo ich na meczu... A ze czepilisice sie samochodow oznacza ze tak na prawde chcieliscie pokazac kto jest lepszy w bijatykach, co jest glupota... piszecie o tym jak to wam nie zalezalo na bicu sie, ciekawe co mialy oznaczac przyspiewki " Kur**wy i smiecie z machnowa nie wyjedziecie" ?? Szczerze wiem ze rozpoczecie bojki bylo powodem zachowania obu stron i braku wyobrazni, wynikajacej chyba z tego ze chcielizmy sie wszscy poczuc jak kibice z wyzszych lig, zal.pl... Piszac o tych butelkach, jeden z nas rzucil jedna, w sumie nie daleko, ale za ten czyn zostal przez nas ostro skarcony i wiecej taka sytuacja nie miala miejsca !! Jednakze musze to napisac: machnow nie jest gotowy na to aby organizowac mecze sa ku temy kilka powody: 1. Straz nie nadaje sie do ochrony widowiska, brala czynnie w bijatyce po stronie gospodarzy ( wybity jeden reflektor spowodowany uderzeniem butem przez strazaka ), dodatkowo pomogli kibicowi w dostepie o sprzetu strazackiego, 2. pilkarze z machnowa brali czynny udzial w bjatyce, 3. Na "stadionie brak jest obowiazkowych barierek, przez co kibice, szczegolnie ci pod wplywem alkoholu maja "dostep" do sedziego... Fakt ze kibice z krasnobrodu na meczach nie prezentuja zbyt wysokiego poziomu kulturalnego, ale ci z machnowa nie ustepuja na tym polu... Szkoda tylko tych ludzi ktorzy przyszli na mecz ogladnac spotkanie a pozniej uciekali z dziecmi w poplochu , sam bylem zly stojac z kolegami gdy ktorens z nich wyszywal starsza kobiete, to gluota wtorna. Uwierzcie w rzeczywistosci na codzien nasi kibice to w wiekszosci kulturalna mlodziez, ten brak kultury wynika poprostu z tego ze tak zostalismy kiedys nauczeni, takich przyspiewek itd. w najblizszym czasie chcemy to zmienic, pracujemy nad nowymi przyspiewkami... Co nie oznacza ze chamstwo ze strony machnowa nie bedzie obojetne... Wydaje mi sie e jush na meczu dzwoniono po sasiednich wsiach w gotowosci po meczu, gdyz na meczu liczba kibicow reagujacych na nase przyspiewki byla mala, a po meczu wiadomo jak bylo, kupa ludu z nastawieniem na agresywne zachowanie w stosunku do naszych kibicow... W sumie bylismy przekonani przed meczem ze tak bedzie, a w 100% przekonany o tym ze bedzie sie cos dzialo czy to bezposrednio po meczu czy gdy bedziemy wracac do domow... Przespiewka ktora juz cytowalem wyzej ( Kur**wy i smiecie z machnowa nie wyjedziecie) byla dla mnie jednoznacznym znakiem ze kibice z machnowa szykuja cos przeciw gosciom... Na dodatek bez honoru czepili siesamochodu w ktorym siedzieli jedni z najmlodszych kibicow igrosu, mam nadzieje ze sprawa skonczy sie jak powinna !! Nie moge obejsc sie rowniez obojetnie jako kibic igrosu kolo sprawy braku honoru kibicow machnowa, wasze zachowanie bylo najglupsza rzecza jaka widziala ludzkosc, nie dajac rady przy pomocy strazy i zawodnikow, kibicom igrosu czepiliscie sie aut, dodatkowo ci dodatkowi ludzie z poza machnowa, nie potraficie bronic wlasnego terenu sami i potrzebujecie pomocy i to gdy gracie u siebie... mam nadzieje ze wkoncu traficie wszyscy tak gdzie powinniscie, zastanowcie sie nad soba i szczerze zycze wam aby wasza glupota opuscila wasze tegie glowy, to ze jestescie ze wsi nie oznacza ze musicie wszyscy skonczyc jak te pijaczki kolo sklepu, wierze ze wielu z was ma w sobie potecjal... Pozdrawiam B.R.
piekna przemowa, masz gadane może księdzem zostan, prawdy nie zmienisz, prawdy która lezy po stronie Machnowa, to wy przywiezliscie paly to wy zaczeliscie wyzywac, to wy na nie swoim terenie zaczeliscie bujke, nie tylko Machnów wie o tym ze to wy jestescie pseudokibolami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja także wszystko widziałem i mogę potwierdzić że to IGROS zaczął, może NIE samą bójkę ale nie rozumiem tego po co były te prowokujące piosenki, które kibice Krasnobrodu śpiewali podczas meczu... Wszyscy doskonale słyszeli że byliśmy w nich wyzywani od K***, SZ*** I tym podobne. Nawet do małych dzieci jadąc ze swoimi flagami wykrzykiwaliście durnoty, co było poniżej godności!!! Bujke także zaczęliście WY!!!!! I nie dziwcie się że po takich obelgach jaki kolwiek kibic byłby spokojny... To ty zaczeliście wszystko i teraz nie wypierajcie sie swoich win
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...