Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzkie pany już się gorszemu sortu nie podobają? Widziały gały na co głosowały!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm....czy nadal i wciaz uwazaja, ze ich tryumf przy urnie wyborczej uderzal tylko w obywateli drugiego sortu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się bardzo podoba w końcu będzie można 15min szybciej dojechać do pracy do Wwy no i będzie najdłuższy tunel kolejowy w Polsce. Przecież pisowska władza w Wwie wie lepiej czego chce suweren na Roztoczu przecież za nim i za tym głosowała w poprzednich wyborach. Będzie szybką kolej i droga, Zamość będzie stolica wojewodztwa nie będzie nam tu PO z Lublina psuło naszych inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takim podejściu to we Francji do dziś by tgv nie było i jeździlibyśmy po drogach polnych, nie po eksperesówkach. Jeżeli kraj ma się rozwijać to takie projekty muszą powstawać. Inna sprawa, że ludziom trzeba uczciwie płacić a nie oszczędzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A słyszeliście jakie szczęście ma don orleone? POnoć na działce którą niedawno kupił ma stanąć elektrownia atomowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mają wybudować kawałek drogi i do tego trzeba wyburzyć ponad 80 domów. Ale to nikomu nie przeszkadza, bo w Lublinie rządzi PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczcie o godne odszkodowania a nie o to by ta inwestycja nie powstała i tyle zresztą, patrząc ile przetargów i ustaw jest robionych pod to CPK to wasze szansę o zatrzymanie tej inwestycji z dnia na dzień maleją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szybka kolej do zamoscia A czemu ma sluzyc JUZ WIEM ABY SZYBKO JEZDZIC NA UKRAINE jednak nie chodzi o ukraincow lecz zupelnie inny narod To jest powodem niszczenia majatkow ludzkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak głosowaliście ostatnio!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam pytanie do protestujących ilu z was poprzednich wyborach głosowało na PiS, ilu z was zostało zaślepionych 500+, mieszkania dla młodych plus czy trzynastkami i czternastkami dla emerytów a moze 500 zł na każdą krowę wam łby otumaniło. Chcieliście to macie w końcu jest państwo Prawa i Sprawiedliwości. Do kogo teraz pretensje. Zastanówcie się w następnych wyborach gdzie krzyżyk trzeba postawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..." tym razem jeszcze pokojowy" . Co autor sugeruje? To taka jest obiektywność? Dużo polityki w tych protestach na zasadzie "po co? Skoro jest w Berlinie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mają wybudować kawałek drogi i do tego trzeba wyburzyć ponad 80 domów. Ale to nikomu nie przeszkadza, bo w Lublinie rządzi PO.
 No proszę, "... kawałek drogi i do tego trzeba wyburzyć ponad 80 domów". Zaś inna osoba z "polskich katolików ludowych" wciskała, że w Lublinie trzeba by wprowadzić "tramwaje", zrobić torowiska i druty na słupach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie mają wybudować kawałek drogi i do tego trzeba wyburzyć ponad 80 domów. Ale to nikomu nie przeszkadza, bo w Lublinie rządzi PO.
No proszę, "... kawałek drogi i do tego trzeba wyburzyć ponad 80 domów". Zaś inna osoba z "polskich katolików ludowych" wciskała, że w Lublinie trzeba by wprowadzić "tramwaje", zrobić torowiska i druty na słupach.
 No i?? Znowu masz dziewczynko jakieś swoje " błędy myślne" ?! To ja ci powiem tak po prostu: rozwój Polski jest nie do zniesienia dla wrogów naszej ojczyzny. Ty jesteś ich narzędziem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...