Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chłopy wydłubali dół w ziemi. Taka ciekawostka geologiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwykła zapadlina pod którą cieki wodne wypłukały grunt.Wiele ciekawsze są dziury które powstają w lasach o różnej średnicy i głębokości nawet kilku metrów a jakby tego było mało to są idealnie równe i mają spieczone ścianki tak jakby ktoś wypalił ziemię laserem a ziemia z tych dziur po prostu znikła.Ja znalazłem 2 takie otwory i to nie przypadkowo.Nad lasem latało jakieś dziwne światło i z czystej ciekawości postanowiłem sprawdzić co to takiego więc wlazłem w samochód i zajechałem pod las. Latające światło zniknęło kiedy wyjeżdżałem ale w lesie znalazłem najpierw jedną a potem drugą dziurę.Pierwsza miała 20 cm średnicy a druga ponad 30cm i były bardzo głębokie.Obok nie znalazłem żadnych śladów robót ani gliny,nawet liście były przycięte na powierzchni.Strach mnie przeszył więc szybko się z stamtąd oddaliłem.Dziwne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tak myślę. Gdyby to było UFO to zarząd dróg miał na kogo zwalać winę po zimie. Wszystkie dziury na drogach wygryzły ufoludki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ufo zwróci za naprawę zawieszenia albo da poduszkowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się nazywa piorun kulisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry motyw do szerszego wykorzytania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
To zwykła zapadlina pod którą cieki wodne wypłukały grunt.Wiele ciekawsze są dziury które powstają w lasach o różnej średnicy i głębokości nawet kilku metrów a jakby tego było mało to są idealnie równe i mają spieczone ścianki tak jakby ktoś wypalił ziemię laserem a ziemia z tych dziur po prostu znikła.Ja znalazłem 2 takie otwory i to nie przypadkowo.Nad lasem latało jakieś dziwne światło i z czystej ciekawości postanowiłem sprawdzić co to takiego więc wlazłem w samochód i zajechałem pod las. Latające światło zniknęło kiedy wyjeżdżałem ale w lesie znalazłem najpierw jedną a potem drugą dziurę.Pierwsza miała 20 cm średnicy a druga ponad 30cm i były bardzo głębokie.Obok nie znalazłem żadnych śladów robót ani gliny,nawet liście były przycięte na powierzchni.Strach mnie przeszył więc szybko się z stamtąd oddaliłem.Dziwne.
Nie wiem czy takie dziwne, ale prowokuje do dość ciekawych skojarzeń może pierwsze takie ######www.youtube.com/watch?v=9o655cUtlTw a do następnych tu jescze wróce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mischiefter napisał:
Nie wiem czy takie dziwne, ale prowokuje do dość ciekawych skojarzeń może pierwsze takie Dziura a do następnych tu jeszcze wróce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mischiefter napisał:
Nie wiem czy takie dziwne, ale prowokuje do dość ciekawych skojarzeń może pierwsze takie www.youtube.com/watch?v=9o655cUtlTw a do następnych tu jescze wróce
.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopy wydłubali dół w ziemi. Taka ciekawostka geologiczna.
Hmm, to  Moje pole i nie przypominam sobie żebyśmy jakiś dół kopali xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...