Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma na chleb, będą igrzyska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo! Kto pracuje, na chleb mu wystarcza. Chyba że za trolling mało płacą, ale o tym wiedzy nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo! Kto pracuje, na chleb mu wystarcza. Chyba że za trolling mało płacą, ale o tym wiedzy nie mam.
 Czyli kacapy wam dobrze płacą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo! Kto pracuje, na chleb mu wystarcza. Chyba że za trolling mało płacą, ale o tym wiedzy nie mam.
Poczekaj do zimy, a się zdziwisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma na chleb, będą igrzyska.
 Kłamstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma na chleb, będą igrzyska.
Kłamstwo!
Dla kogoś, kto odebrał raczej mizerne wykształcenie i nie wie, co to jest przenośnia traktując wszystko dosłownie - tak. Dla myślących - w żadnym razie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma na chleb, będą igrzyska.
Kłamstwo!
Dla kogoś, kto odebrał raczej mizerne wykształcenie i nie wie, co to jest przenośnia traktując wszystko dosłownie - tak. Dla myślących - w żadnym razie.
 Dla kogoś, kto łże bez przerwy, pojęcie prawdy zatarło się bezpowrotnie. Brnij w to dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma na chleb, będą igrzyska.
Kłamstwo!
Dla kogoś, kto odebrał raczej mizerne wykształcenie i nie wie, co to jest przenośnia traktując wszystko dosłownie - tak. Dla myślących - w żadnym razie.
Dla kogoś, kto łże bez przerwy, pojęcie prawdy zatarło się bezpowrotnie. Brnij w to dalej.
Najwyraźniej znasz to z autopsji. Wielokrotnie prosiłem - wskaż moje kłamstwa. NIGDY tego nie zrobiłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do _k_ : każda twoja wypowiedź to kłamstwo (zwane przez ciebie przenośnią). Jesteś manipulantem i szkoda mojego czasu na zajmowanie się twoimi wypocinami na tym forum. Ty jesteś wyszkolonym propagandysą i z tego żyjesz. Nie masz nade mną żadnej władzy i ja sam decyduję kiedy i co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do _k_ : każda twoja wypowiedź to kłamstwo (zwane przez ciebie przenośnią). Jesteś manipulantem i szkoda mojego czasu na zajmowanie się twoimi wypocinami na tym forum. Ty jesteś wyszkolonym propagandysą i z tego żyjesz. Nie masz nade mną żadnej władzy i ja sam decyduję kiedy i co piszę.
Oczywiście, że nie mam nad tobą żadnej władzy. Nawet nie uzurpuję sobie prawa do tego, by takową mieć - to domena PiSmanów. A co do kłamstw - nie potrafisz wskazać choćby jednego, więc plujesz, plujesz, plujesz - to też typowe dla PiSowców. Kłamiecie, oczukujecie, obrażacie, dzielicie społeczeństwo, a przyparci do muru twierdzicie, że ktoś coś wyjął z kontekstu, przeinaczył, skłamał... I tak samo ty, poker - jeden bełkot, kalumnie, oszustwa (jak z tymi sędziami, w przypadku których sugerujesz, że spowodowali wypadek). Płytkie to, na tyle, że za kilka lat, kiedy PiS przejdzie na śmietnik historii, będziesz zaprzeczał, że kiedykolwiek na nich głosowałeś. Jasteś żałosny, a do tego prymitywny w swoich działaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe napisał ten, co innych nazywa motłochem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe napisał ten, co innych nazywa motłochem.
Jak zwykle albo nie rozumiesz, albo świadomie przeinaczasz. To było określenie adresowane do bardzo konkretnej grupy osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe napisał ten, co innych nazywa motłochem.
Jak zwykle albo nie rozumiesz, albo świadomie przeinaczasz. To było określenie adresowane do bardzo konkretnej grupy osób.
 Zatem uściślij. Wtedy nie będzie możliwości przeinaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe napisał ten, co innych nazywa motłochem.
Jak zwykle albo nie rozumiesz, albo świadomie przeinaczasz. To było określenie adresowane do bardzo konkretnej grupy osób.
Zatem uściślij. Wtedy nie będzie możliwości przeinaczenia.
Było konkretnie. To ty, jak zwykle, nie zrozumiałeś, albo przeinaczasz świadomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe napisał ten, co innych nazywa motłochem.
Jak zwykle albo nie rozumiesz, albo świadomie przeinaczasz. To było określenie adresowane do bardzo konkretnej grupy osób.
Zatem uściślij. Wtedy nie będzie możliwości przeinaczenia.
Było konkretnie. To ty, jak zwykle, nie zrozumiałeś, albo przeinaczasz świadomie.
 Tchorzysz...manipulujesz... czyli jak zwykle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powyższe napisał ten, co innych nazywa motłochem.
Jak zwykle albo nie rozumiesz, albo świadomie przeinaczasz. To było określenie adresowane do bardzo konkretnej grupy osób.
Zatem uściślij. Wtedy nie będzie możliwości przeinaczenia.
Było konkretnie. To ty, jak zwykle, nie zrozumiałeś, albo przeinaczasz świadomie.
Tchorzysz...manipulujesz... czyli jak zwykle.
poker, daruj sobie takie wstawki, bo cienki myślowo jesteś... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak zwykle: manipulujesz i tchorzysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak zwykle: manipulujesz i tchorzysz
NIGDY nie udowodniłeś mi jakiegokolwiek kłamstwa ani manipulacji, więc jesteś zwczyajnym PiSowskim oszczercą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...