Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010

Utworzony przez Gość, 31 maja 2010 r. o 16:17
Sondaż prezydencki: www.wybory.xaa.pl Wyniki sondaży publikowane są co dwa dni! Głosujcie co drugi dzień i bierzcie udział w dyskusji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sondaż prezydencki: www.wybory.xaa.pl Wyniki sondaży publikowane są co dwa dni! Głosujcie co drugi dzień i bierzcie udział w dyskusji!
Ja zagłosuję na pana Jarosława Kaczyńskiego. Rechot medialny i kpiny pod jego adresem, tak jak przed 10 kwietnia na jego śp. brata nie zniechęcą mnie. Ten rząd, który w tej chwili trzyma władzę skompromitował się totalnie. Obiecujący cuda Tusk, kompromitujący się Komorowski ( jego super odkrywcza nt. powodzi wypowiedź: woda jak wszyscy wiemy spływa do rzeki, a rzeka płynie do Bałtyku...), obrzydliwy Palikot, kolesie Miro, Rychu i Zbychu, uśmiechnięty Grzechu jak kot z Cheshire w bajce Alicja z krainy czarów, afery hazardowe i inne... To jest efekt rządów pazerniaków, którzy dorwali się do koryta. "Jak wam się powodzi?" pytali zrozpaczonych powodzian brodząc przed kamerami w gumiakach po zalanych terenach. Trwa wyprzedaż majątku narodowego, tracimy najważniejsze instytucje polskie- PZU, energetykę, stocznie, kopalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja zagłosuję na pana Jarosława Kaczyńskiego. Rechot medialny i kpiny pod jego adresem, tak jak przed 10 kwietnia na jego śp. brata nie zniechęcą mnie. Ten rząd, który w tej chwili trzyma władzę skompromitował się totalnie. Obiecujący cuda Tusk, kompromitujący się Komorowski ( jego super odkrywcza nt. powodzi wypowiedź: woda jak wszyscy wiemy spływa do rzeki, a rzeka płynie do Bałtyku...), obrzydliwy Palikot, kolesie Miro, Rychu i Zbychu, uśmiechnięty Grzechu jak kot z Cheshire w bajce Alicja z krainy czarów, afery hazardowe i inne... To jest efekt rządów pazerniaków, którzy dorwali się do koryta. "Jak wam się powodzi?" pytali zrozpaczonych powodzian brodząc przed kamerami w gumiakach po zalanych terenach. Trwa wyprzedaż majątku narodowego, tracimy najważniejsze instytucje polskie- PZU, energetykę, stocznie, kopalnie.
Niestety, tak jest. Po-pieracze aborcji, związków homo, eksperymentów in vitro, a już niedługo wykańczania starych ludzi tzn. eutanazji (w Holandii już chcą usypiać ludzi po 70-ce - drżyjcie babcie...) nigdy u mnie głosu nie dostaną. Ten co odda głos na nich, a uważa się za wierzącego katolika, lepiej niech się rzuci potem do rzeki, która płynie do Wisły, a Wisła do morza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...