Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dowódca nic nie wie....!Wiadomo,tajemnica wojskowa...:-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łajzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik prasowy to nie dowódca... Czytasz co drugą linijkę, czy problem z rozumieniem tekstu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny artykuł jak cholera. Jeśli w zakładzie produkcyjnym ktoś złamie nogę, czy odniesie kontuzję, to zaraz ma wiedzieć o tym dyrektor? To są już jaja. I jakoś prasa sie tym nie przyjmuje. Ludzie, kontuzje, które odnieśli żołnierze nie zagrażają zdrowiu, wylądowali w szpitalu tak jak np po zatruciu pokarmowym i jest w rękach medyków. Naprawdę redaktorzy wszędzie szukają newsów i jeszcze mają pretensję, że dowództwo nic nie wie. Czy to jest tak ważna sprawa nadająca się do prasy. Przecież to jest chleb żołnierza i styka się z niebezpieczeństwem na co dzień. Żołnierz odniósł kontuzję, bo miał pecha, a tu sensacja. A wiecie Panowie redaktorzy, wam już odbija totalnie. Więc was informuje, że w czasie nocnych skoków, gdy ograniczone jest pole widzenia do 5% występują skręcenia, zwichnięcia złamania kończyn, w każdej armii, nie tylko polskiej. Jest to wpisane w ryzyko i tyle. A wy się podniecacie i szukacie podtekstów. Zniesmaczony cholernie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też skakałem, 15 lat temu co prawda jako zołnierz służby zasadniczej. Wylądowałem ze skręconą kostką w szpitalu i pęknięta kością śródstopia. Telefon mieliśmy jeden wspólny na korytarzu i do rodziny nie dzwoniłem, by nie denerwować rodziców. W prasie o wypadku moim nie pisali. Odniedzili mnie przełożeni z...bombonierką. Nie zostałęm tak pięknie wyróżniony przez prasę,jak ci kolesie. Ale bym sie wk...ł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Link do oficjalnego filmu ze zrzutu http://www.youtube.com/watch?v=lYfRv_rnDpU Rzecznik prasowy MON jak zwykle niedoinformowany podobnie jak oficer prasowy jednostki. Biedactwa nie wiedza nawet ilu żołnierzy brało w tym udział i z ilu metrów skakali. 120 skoczków z 4000 metrów ??? a może 1200 z 40000 albo 12 z 40 metrów spadło na ziemię na parasolkach z Biedronki... Normalnie ręce opadają i krew mnie zalewa że osoby odpowiedzialne za przekazywanie informacji do opinii publicznej publikują takie głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...