Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Guciowie: Pięć osób rannych, jedna nie żyje

Utworzony przez marta, 22 sierpnia 2010 r. o 20:40 Powrót do artykułu
WITAM POTRZEBUJE INFORMACJI ???? POTRZEBNE MI JEST NAZWISKO I ADRES OSOBY OSOBY KTÓRA ZGINELA Z GÓRY DZIEKUJE ZA INFO MOZNA NAPISAC SMSA Z DANYMI 509591594 POZDRAWIAM I SKŁADAM KONDOLENCJE RODZINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAM BYŁ MÓJ KOLEGA ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym samochodzie jechali rodzice kierowcy to naprawdę nic dodać synek jedzie jak kaskader a oni nie reagują chyba lubią szybką jazdę no i stało się ginie człowiek niewinny.Do końca życia zabrać prawo jazdy gówniarzowi bo jeszcze nie raz to zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia straszna dla rodziny,żadna kara nie zwróci męża ani ojca,ale powinna zostać wymieżona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się podzielę informacjami, podobno to nie ten nastolatek zabił, slyszalam ze jeden z pasazerow zeznal ze najpierw wyprzedzilo ich dwoch motocyklistow i czerwone auto a facet juz lezal na poboczu i moglo być tak że chlopak przejezdzajac obok zagapil sie, nie zwolnil i tak stracil panowanie czy zjechal na lewą stronę ale jakby nie bylo to straszna tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty to gadasz ~ta` przeciez byli swiadkowie i wszystko widzieli a to sa juz zwykle plotki.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko się okaże, może i to plotki bo tak samo mówią że i żona tego mężczyzny tak zeznała mimo wszystko współczuje i mam nadzieję że reszta rodziny chłopaka jakoś dojdzie do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta napisał:
wszystko się okaże, może i to plotki bo tak samo mówią że i żona tego mężczyzny tak zeznałamimo wszystko współczuje i mam nadzieję że reszta rodziny chłopaka jakoś dojdzie do siebie
reszta rodziny chlopaka? widze ze tylko ten gowniarz sie liczy... a nikt nie pomysli co czuje rodzina po stracie meza, ojca. Nikogo to nie obchodzi. Ciemny polski narodzie OBUDŹ się wreszcie!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On miał cukrzycę idioci. Jeśli spadnie mu cukier to on momentalnie zasypia. I kto tu jest ciemnym narodem ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak mial taki problem to po co wogole siada za kierownica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to prawda Przemysław H. jak również jego rodzina choruję, po prostu bezczynnie zasypiają w ułamku sekundy. Tragedia ale przecież niezamierzona a żal wszystkich, oby przeżyli bo chyba nie przyniesie wam ulgi śmierć za śmierć... ludzie opanujcie się, jeśteśmy katolickim narodem!! mieszkaniec Lubyczy Królewskiej/sąsiad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miszkaniec LK napisał:
tak to prawda Przemysław H. jak również jego rodzina choruję, po prostu bezczynnie zasypiają w ułamku sekundy. Tragedia ale przecież niezamierzona a żal wszystkich, oby przeżyli bo chyba nie przyniesie wam ulgi śmierć za śmierć... ludzie opanujcie się, jeśteśmy katolickim narodem!! mieszkaniec Lubyczy Królewskiej/sąsiad
Nie rozumiem takiego tłumaczenia. Jeśli mam świadomość tego , że mogę w każdej chwili zasnąć (stracić świadomość) ,to dla dobra swojego , a przede wszystkim innych nie uszczęśliwiam się na siłę prowadzeniem auta. Nie jestem złośliwy, ale : czy musiała wydarzyć się tragedia, żeby ktoś zastanowił się nad tym, że nie wszyscy mogą prowadzić auto . A tak nawiasem : nie widzę tu związku z katolickim narodem , bo nic nie zastąpi zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...