Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Horyszowie, pięć osób rannych

Utworzony przez STYX, 16 lipca 2010 r. o 18:44 Powrót do artykułu
Gówniara i samochód. To tak jak trzy wagony trotylu i trzy cysterny paliwa a obok harcerze z ZHR z krzyżykiem i toną zapałek. Wojna nie tylko polsko-polska ale miedzyplanetarna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY ku*** idioto społeczny z domu dziecka tylko krytykowac kogos potrafisz sam pewnie nie masz prawa jazdy bo ku*** kretyn jestes i nie mozesz zdac tylko siedzisz przed tym kompem i dodajesz poje***e komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy kondony popękane wiecie co piszecie ?? Jak byś ty idioto leżał w szpitalu cały połamany co by o tobie kondonie pisali !!! Zastanów się co fajfusie piszesz !! Akurat znam tych gości i te dziewczyny !!! Nie pisz takich głupich komentarzy bo się kiedyś z kimś doigrasz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mindyk napisał:
Wy kondony popękane wiecie co piszecie ?? Jak byś ty idioto leżał w szpitalu cały połamany co by o tobie kondonie pisali !!! Zastanów się co fajfusie piszesz !! Akurat znam tych gości i te dziewczyny !!! Nie pisz takich głupich komentarzy bo się kiedyś z kimś doigrasz!!!
Skoro ich znasz to wiedziałeś że to kiedyś się tak skończy. Właściciel, chociaż nie kierował jeździł jakby cała droga była jego, a kierowca, może brak wprawy. 19 lat to nie zbyt duży staż w prowadzeniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca wyszedł bez szwanku ,pozostali mieli większe obrażenia,moja kuzynka jest połamana i cierpi,kierowca zadowolona przyjmuje odwiedziny nie zdaje sobie sprawy co zrobiła GÓWNIARA_________________ZABRAĆ JEJ PRAWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobom poszkodowanym należy się rekompensata za obrażenia. Proszę o kontakt. 506-012-886
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszą że żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała elita która piła paliła po przystankach i urzadzala nocne melanże.... Dorwali się fury z wiejskim tuningiem i basem lat 90..... Wszyscy co to nie oni i prosze co teraz??? HEHEHEHE zeby nie potrafic zapanowac tak prostego samochodu wstyd..... A kierowca auta zasluguje na medal zrobila prawko za kase.... POZDRO POSZKODOWANI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku jak jestes taki cwany to powiec kim jestes to porozmawiamy w 4 oczy a nie grasz kozaka na forum....... boisz sie czy co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej tu kierowca nissana;p dziekuje za tak miłe komentarze;p;p;p z tym prawkiem to nie ma problemu moge oddać policji, przecież sobie kupie drugie no nie?? Co do obrażeń to zgodze sie z kinią: co to jest pęknieta czaszka, przewód słuchowy, krwiak na mózgu i reszta... To nic. bywało gorzej. A co do gości to widać teraz że moge sie pochwalić przyjaciółmi nie to co inna dziewczyna która odwiedziła może jedna góra dwie k0oleżanki i ja która jej to wszystko zrobiłam odwiedzałam ją bo nikogo z jej znajomych nie było. Dziękuje za tak miłe komentarze. Pozdrowienia dla moich fanów. Niedługo ciąg dalszy nastąpi... Odcinek pt. ''Przejazd kolejowy''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej miejscowosci były osoby poszkodowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy macie naje***e...oprocz tych poszkodowanych:D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ludzie co wy tu wypisujecie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowcanissana napisał:
Hej tu kierowca nissana;p dziekuje za tak miłe komentarze;p;p;p z tym prawkiem to nie ma problemu moge oddać policji, przecież sobie kupie drugie no nie?? Co do obrażeń to zgodze sie z kinią: co to jest pęknieta czaszka, przewód słuchowy, krwiak na mózgu i reszta... To nic. bywało gorzej. A co do gości to widać teraz że moge sie pochwalić przyjaciółmi nie to co inna dziewczyna która odwiedziła może jedna góra dwie k0oleżanki i ja która jej to wszystko zrobiłam odwiedzałam ją bo nikogo z jej znajomych nie było. Dziękuje za tak miłe komentarze. Pozdrowienia dla moich fanów. Niedługo ciąg dalszy nastąpi... Odcinek pt. ''Przejazd kolejowy''
Tak popieram przyjaciół to się ma jak jest się zdrowym i pięknym al jak się leży w szpitalu z takimi obrażeniami jak Ala to wszyscy maja cie w nosie, co tam niech sobie leży,bo kogo to obchodzi. Najlepiej jest wymagać od innych a nie od siebie. Co do samego wypadku złapać pobocze to każdy może , to wcale nie znaczy ze się jeździć nie umie, trudno stało się nie można oceniać kierowcy ani nikogo skoro się nie widziało tego wypadku, najważniejsze ze wszyscy żyją, to ze kierowca nie leży połamany nie znaczy ze chciał zabić resztę pasażerów, przecież dziewczyna tez doznała urazów, zazwyczaj pasażer który siedzi z przodu jest najbardziej poszkodowany, trzeba tym osobom teraz pomóc, a nie ich dobijać pisząc takie durnowate teksty. Ludzie zastanówcie się!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Enter JOY~ Ty ku*** nie dorozwoju jeden! może i kierowca był sobie taki jak piszesz ale mi to Lipton ale o reszcie tak nie mów! bo ich nie znasz!pasażerowie nie mieli wpływu na to jak kierowca prowadzi!więc sie od jeb od tego bo kiedyś Ciebie zajebią za Twój brak mózgu kretynie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowcanissana~ pisząc takie głupoty właśnie widać jaką jesteś suką i śmiesz pier***ić że do innej dziewczyny nikt nie przychodził! jestem jej przyjaciółka i doskonale wiem że dłuższy czas leżała na intesywnej terapii i tylko rodzina mogła ją odwiedzać! więc nie udawaj matki TERESY BO TO TYLKO I WYŁĄCZNIE TY JESTEŚ WSZYSTKIEMU WINNA- NIGDY NIE WYNAGRODZISZ JEJ TEGO BÓLU JAKI PRZEŻYWA NAWET PRZEZ ODWIEDZINY!!! MAM NADZIEJE ŻE DOSTANIESZ ZA TO OD ŻYCIA POWAŻNĄ NAUCZKĘ !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie już spokój! nikt z Was nie wie jak to naprawdę było i jak teraz cierpią poszkodowane osoby, taki wypadek może zdarzyć się każdemu a czasami nawet kierowca dobrze prowadzi a ktoś w niego wjedzie...w życiu zdarzają się różne sytuacje.... SZCZERZE TYLKO WSPÓŁCZUJE kierowcy nissana tego cynizmu! i głupoty!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal czytac co niektore komentarze... ale wyje***e mam na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gównażeria i tyle prawko pozabierać i niech sobie roweraMI ZA*** pie*** ją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj teraz i rowerami duzo wypadkow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...