Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Kolonii Mojsławice: Dziecko wbiegło pod samochód. Nie żyje

Utworzony przez polska walcząca, 3 sierpnia 2011 r. o 17:20 Powrót do artykułu
"W ponad godzinę po zdarzeniu..." ???????? PONAD «przyimek występujący w zdaniu, które komunikuje, że jakieś działanie lub jakiś stan przekracza dany poziom lub normę, np. Był dojrzały ponad wiek.» (SJP) Ponad godzine po... ewentualnie Po ponad godzinie od... ale "w ponad..."??? pozdrawiam redaktora;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, właśnie to "W" jest najbardziej istotne w całej sprawie!?!?!?!?!?!?!?!?! Może niech Polska Walcząca zacznie walczyć o ogrodzone place zabaw, albo chodniki z barierkami ?!?!?!?!?!?!?!?!? Dziecko zginęło, a Ty się człowieku bawisz w Miodka?!?!?!?!?!?!?!? Bardzo współczuję rodzinie, nawet trudno mi sobie wyobrazić co bym czuła, gdyby to stało się mojemu synkowi. Ogromna tragedia. Myślę, że dla kierowcy również straszna trauma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...