Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gall anonim napisał:
Mieszkanka przy okazji tragedii piecze własną pieczeń...a nuż wpłynie to na wynik głosowania w II turze wyborów?
Hmmm nawet by mnie to ucieszyło, bo już nie mogę patrzeć na to co się dzieje w tej gminie. Uprzedzę jednak twoje domysły o to,że jestem rywalką pana wójta- otóż nie. Dla mnie mógłby wygrać każdy z jego kontrkandydatów byle nie On sam! A może jesteś jedną z tych osób które otaczają Pana Wójta wianeczkiem pustego uwielbienia?? On ma mnóstwo takich ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można uprawiać kampanie wyborczą na ludzkim nieszczęściu .Wiele jest wypadków i wiele miejsc bez chodników Pozwolcie policji i sadowi wydać wyrok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteran napisał:
czy ktoś szedłby chodnikiem czy poboczem... to by zginął (może tak miało być) a co tu ma wójt do wypadku ? może jeszcze gumowe drzewa ma w poboczach zrobić ? niech lepiej szkoły nie będzie w Żulicach to gimbusem dzieci będą wożone do szkoły w Telatynie lub Łaszczowie !! a wójt chciał zamknąć szkołę i dobrze by zrobił bo do wypadku by nie doszło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteranie przejedż się tym ginbusem i zobacz ile jezdzi w nim opiekunów, a po drugie co suski ci kolego zrobił że go tak bronisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam ta droga do pracy i nawet mijałam tą kobietę z dzieckiem. Zapamiętałam ich bo chłopczyk był taki śliczny.....Wielka tragedia!Wyrazy współczucia dla najbliższych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jak można uprawiać kampanie wyborczą na ludzkim nieszczęściu .Wiele jest wypadków i wiele miejsc bez chodników Pozwolcie policji i sadowi wydać wyrok
Owszem jest to nieszczęście i żal obu tych rodzin ale jeśli można coś zrobić w tej sprawie to czemu mamy milczeć? ja sam wracam codziennie z pracy drogą nieoświetloną, bez chodnika w tej właśnie gminie i kilka razy o mało nie potrącił mnie samochód, jednak w porę uskoczyłem.każdy z nas ma dzieci i jeśli ta dyskusja miałaby pomóc i uratować choćby jedno życie to warto pisać i mówić o problemie, bo problem jak widać jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga wojewódzka,kase płacimy w cenie paliwa a oni wolą dbać o miasta albo miejscowości przelotowe dla wielu gmin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie. W naszych Żulicach od dawna nic się nie dzieje w sprawie swobodnego poruszania się na drodze.... I dziś mamy efekty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocieszę ciebie w naszej sasiedniej gminie jest tak samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz trzeba takiej tragedii żeby coś się ruszyło(mam nadzieję) lecz wójta trzeba zmienić i to w drugiej turze powinno nastąpić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,trzymaj sie kampani,taka okazja dzisiaj trafiła ci się Temat się znalazł nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem... Staram się być bezstronny-ale moim zdaniem piesi CZĘSTO sami prowokują tragedię na drodze! Nie raz byłem i nadal jestem pieszym-ale gdy nadjeżdża samochód,to uciekam na bok-nawet i w śnieg na pobocze,jeśli to zima. Natomiast nie raz jadę/kieruję samochodem-a piesi nie ustępują z drogi i trzeba ich omijać-w przypadku mnie(jako kierowcy)to mają szczęście,bo jestem ostrożnym kierowcą-ale niestety nie wszyscy kierowcy są ostrożni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanwcie sie jak musi sie czuc ten człowiek który spowodował ten wypadek? czy to była wina braku chodników ? teraz juz nikt i nic im nioe pomoże .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nikt mu nie pomoże... nie trzymam się żadnej kampanii b nie jestem od tego... Znam tego człowieka a jego syn to mój przyjaciel więc nie mów mi tu że mnie to nie rusza i że prowadzę jakieś chore gierki przy okazji wyborów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteran napisał:
czy ktoś szedłby chodnikiem czy poboczem... to by zginął (może tak miało być) a co tu ma wójt do wypadku ? może jeszcze gumowe drzewa ma w poboczach zrobić ? niech lepiej szkoły nie będzie w Żulicach to gimbusem dzieci będą wożone do szkoły w Telatynie lub Łaszczowie !! a wójt chciał zamknąć szkołę i dobrze by zrobił bo do wypadku by nie doszło !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś z rodziny wójta , czy obiecał ci fajną posadkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie jezdnia jest dla aut a chodnik dla pieszych. W tej gminie nic się nie robi w sprawie oświetlenia, w sprawie budowy chodników jakichś barierek które by odgradzały chodnik od jezdni przynajmniej blisko szkół tak jak jest to w Józefówce . Tu chodzi o życie naszych najmłodszych mieszkańców gminy którzy dzień w dzień muszą przedzierać się ruchliwą jezdnią do szkoły. Wójt za to wolał wydać setki tys zł na budowę "zielonego Belwederu" żałosne!!!!Dziś mamy rezultat tej bezczynności i ignorancji ze strony działań wójta. Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O braku chodnikow w tej okolicy mowi sie nie od dzisiaj. Nieraz slyszalam, ze dojdzie do tragedii. Nie mowmy wiec teraz, ze wykorzystujemy ten wypadek do kampanii wyborczej. To przykre, ze tak musialo sie stac, ale moze warto to przemyslec i dokonac zmian u wladzy? Nieraz widze w okna mojego domu jak jezdza tamtedy kierowcy. Nieraz jestem pieszym, ktory musi z tej drogi uciekac. Nieraz jestem kierowca, ktory slalomem musi omijac pieszych... Gdyby byl chodnik ta dwojka ludzi mialaby szanse przezyc. Wystarczy przejechac przez Rachanie, Grodyslawice, Wolke Pukarzowska... ludzie maja ktoredy chodzic i wszyscy czuja sie bezpieczniej, i piesi i kierowcy. Kto teraz pusci swoje dziecko do szkoly ta droga??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tu ludzie mówicie.?? droga jak droga wiecie jak było.?kogo była wina? sami jakieś kampanie na zmianę władzy knujecię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie upatrujmy tu żadnych kampanii.... stała się tragedia... boli mnie to bardzo i każdy ma swoje zdanie to nie jest forum typu "kto ma większą rację"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...