Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie chce osadzac, ale cos przyszlo mi do glowy. Nie uwazacie, ze cos jest na rzeczy, skoro ta tragedia wywolala takie dyskusje na temat zaniedban w gminie Telatyn? Gdybysmy czuli sie bezpiecznie na naszej "zulicko-telatynskiej" drodze nie byloby tak zagorzalej dyskusji jak ta. Chodzilam do szkoly w Telatynie jakies 15 lat temu i nie da sie porownac ruchu samochodowego jaki byl wtedy a jaki jest teraz. Teraz nie da sie wyjsc na spacer z wozkiem, a o tej porze roku schodzimy z drogi w bloto. Chodniki powinny byc w kazdym terenie zabudowanym. Czy to tak wiele? Wspolczuje rodzinie... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek który wstrząsną całą gminą i powiatem. Nie ma słów które mogłyby opisać to co się stalo.. czytając wasze wypowiedzi dotyczące zarówno wypadku jak i wójta poruszyły mnie. Jestem w pełni przekonany że gdyby wójt zadbał w takim samym stopniu za telatyn jak i żulice mianowicie mam na myśli właśnie te chodniki jestem przekonany ze wypadku by nie bylo. Jestem mieszkańcem telatyna i nie zgodze sie z niektórymi z was, ze wojt zadbał tylko o telatyn bo i tego nie zrobil. Sam osobiście nigdy bym na niego nie zaglosował. Nie umie on wykorzystać władzy jaką mu dano i dba tylko i wyłącznie o siebie i rodzine. Ale mysle że to nie miejsce na takie dyskusje, trzeba uszanować ludzi którzy zgineli i pomyśleć co było tego przyczyną. Na niektóre rzeczy myśle że jest juz za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żulicanka napisał:
myslę że nikt nie będzie winił kierowcy...być może faktycznie usnął, jeśli jechał po nocnej pracy.Pryecież napewno nie zrobił tego celowo !!! jemu także bardzo współczuję, bedzie mu ciężko z tym żyć, współczuję Rodzinie nieżyjących.Oraz także uważam że gdyby był chodnik prawdopodobnie do wypadku by nie doszlo...ale chodnika nie ma i nie wiadomo czy kiedzkolwiek będzie...a dziewczy i dziecka już nie ma... tak trudno uwierzyc że na szosie gdzie samochody jeżdżą może raz na godzinę a piesi chodzą może raz na dwie godziny, mogło dojść do tak strasznego wypadku..
Jak się chce spać to się śpi, a nie jeździ i rozjeżdża ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
Jestem matką gimnazjalisty który chodzi tą trasą codziennie od niemal 10lat, sama tyle lat chodziłam bez chodnikówn nawet kiedy oło kościoła nie było chodnika a dużym zagrożeniem były kolejki traktorów z burakami, wielkie ciężarówy z burakami wyjeżdżające ze składu itp... Nasza wieś nie jest w zwartej zabudowie więc błędne jest porównanie do Grodysławic i innych wsi.Moje dziecko jak codzień poszło dziś do szkoły właśnie koło miejsca zdarzenia.
ciągniki z burakami stały z drugiej strony wsi. no widzisz jak dużo zostało zrobione od tylu lat.wstyd że to mówi mieszkanka żulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mervin napisał:
Jechałam ta droga do pracy i nawet mijałam tą kobietę z dzieckiem. Zapamiętałam ich bo chłopczyk był taki śliczny.....Wielka tragedia!Wyrazy współczucia dla najbliższych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak na odcinku prostej drogi morzna potrącić dwie osoby nie rozumiem tego a co najgorsze o 8 rano jezeli chce sie spać to sie staje i sie śpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dobrze Żulice, tam się wychowałam ,wiem jak jest z Tym Wujtem dba tylko o swoj tyłek, a wszyscy którzy sa tam zatrudnieni to banda deb***i,bylam tam o pomoc, ale oczywiście,Panie z opieki wielkie damy najądrzejsze z całej wsi,pomoc dają ale swoim rodzinom i znajomym jaky kasy szła z ich kieszeni,A co do wypadku, to powinnien byc chodnik,wójt siedzi tam odkąd pamietam i nic nie robi..NIC,Znałam dobrze, kierowce, i wiem,że dobrze jeżdził, i aż trudno mi uwierzyć że co takiego się stało.Poprostu tragedia, i dla jedne rodziny i dla drugiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są podane fakty, że zasnął pytam!!!? Sądzicie, że zasnął na podstawie jasnowidztwa, a może byliście świadkami, a może podane są gdzieś fakty typu: Przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy. No pytam z kąd wiecie, a no tak już wiem, zapewne na podstawie plotek i własnych genialnych umysłów, Gratuluje tego ze potraficie ocenic człowieka na podstawie domnieman i insynuacji. Ja go nie bronie, ale troche pokory i ogłady bo Bóg wszystko widzi i juz nie może się na to patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciągniki z burakami stały z drugiej strony wsi. no widzisz jak dużo zostało zrobione od tylu lat.wstyd że to mówi mieszkanka żulic.
dokładnie dużo bo zlikwidowano skład buraczany a kolego nieraz kolejki były do sklepu i szła tamtędy nieraz spora grupka dzieci, ale Ty zapewne chodziłeś przez spółdzielnię lub miałeś 2 kroki..... to przykre ,że w takiej sytuacji wszyscy zamiast pomyśleć jak pomóc rodzinie wszyscy szukacie winnych.... żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
dokładnie dużo bo zlikwidowano skład buraczany a kolego nieraz kolejki były do sklepu i szła tamtędy nieraz spora grupka dzieci, ale Ty zapewne chodziłeś przez spółdzielnię lub miałeś 2 kroki..... to przykre ,że w takiej sytuacji wszyscy zamiast pomyśleć jak pomóc rodzinie wszyscy szukacie winnych.... żałosne
to pewnie zasługa wójta że zlikwidowali skład? po drugie twoje, pewnie że będziemy szukać winnych, aby taka tragedia się nie powtórzyła.współczuję rodzinom tej tragedii ale również tobie A*** że nie martwisz się o swoje dziecko i innych którzy tamtędy chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że nie ma składu to tylko i wyłącznie cięcia kasowe w cukrowni, a nie zasługa tego zacofańca wójta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogło dojść do tak niewyobrażalniej tragedii... Czy trzeba było dwóch ofiar, aby wreszcie ludzie się otrząsneli i przejrzeli na oczy, że cała gmina jest zaniedbana, a zwłaszcza Żulice. Dlaczego na Żlice został przeznaczony najmniejszy budżet z pośród wszystkich miejscowości w gminie... A wy K**** dalej wybierajcie te same władze co przez ostatnie kilka kadencji a potem się dziwcie, że wypadki, że tragednie i sztraszny szok. Nie trzeba nam wspólnego szoku tylko czegość takiego jak myślenie, zeby wybrac taka władze, ktora zacznie dbac o nasze dobro. Mam juz dosyć ciągłęgo uciekania przed autami na zabłocone pobocze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co się dzieje w naszej gminie i co wójt wyraba z tą szkołą i z funduszami na wioske to jest parodia i powiem jeszcze raz ten kawałek chodnika powinien być !!!!!tam nie ma nawet popbocza po kturym można przejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram! Zmienmy rzadzacych, przeciez gorzej napewno nie bedzie. Nie bojmy sie zmian. Czas by dac komu innemu szanse. Ja ja dam 5 grudnia. Aby cos sie zmienilo sami musimy te zmiany zaczac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkanka Telatyna napisał:
Popieram! Zmienmy rzadzacych, przeciez gorzej napewno nie bedzie. Nie bojmy sie zmian. Czas by dac komu innemu szanse. Ja ja dam 5 grudnia. Aby cos sie zmienilo sami musimy te zmiany zaczac.
Zacznijcie zmiany od waszych synów, mężów, ojców, braci i całej reszty rodziny którzy jeżdżą za szybko i niekoniecznie na trzeźwo, a wtedy nawet bez chodników będziecie czuć się bezpiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zawsze szybko jeździli, szybko jeżdzą i będą szybko jeździć, nie tylko w Żulicach, ale wszędzie, podobnie jak pijany... więc, temat z gatką o naszych synach, córkach itp ma się tutaj jak d*** do księzyca. Z resztą na trasie, do Tomaszowa jakoś wszystkie miejscowości się rozwijaja a nasze stoi w miejscu... A gdyby tak przez te 16 lat zrobili u nas głupie chodniki z unijnych dotacji to bardziej bym sie czuł bezpieczny pośrdó tych naszych szybko jezdzacych pijanych babc hehe wujków dziadków synów itp a i jeszcze jedno, wymagasz zmiany na lepsze od wielu ludzi a w gminie wystarczy zmiana paru osób które osiągneły włądze na monopol i jestem pewny ze za jednej kadencji zrobia wiecej niz obecna władza w ciagu 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, we wszystkich miejscowościach na trasie do Tomaszowa sa jakies remonty, poszerzanie drogi, chidniki, robienie poboczy, wstawianie barierek, tworzenie rowów ściekowych, wycinka drzew. A jak przejeżdzam przez Żulice to nigdy sie nic nie dzieje i właśnie się zastanawiałem dlaczego... Teraz juz wiem po przeczytaniu forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pab napisał:
Ludzie zawsze szybko jeździli, szybko jeżdzą i będą szybko jeździć, nie tylko w Żulicach, ale wszędzie, podobnie jak pijany... więc, temat z gatką o naszych synach, córkach itp ma się tutaj jak d*** do księzyca. Z resztą na trasie, do Tomaszowa jakoś wszystkie miejscowości się rozwijaja a nasze stoi w miejscu... A gdyby tak przez te 16 lat zrobili u nas głupie chodniki z unijnych dotacji to bardziej bym sie czuł bezpieczny pośrdó tych naszych szybko jezdzacych pijanych babc hehe wujków dziadków synów itp a i jeszcze jedno, wymagasz zmiany na lepsze od wielu ludzi a w gminie wystarczy zmiana paru osób które osiągneły włądze na monopol i jestem pewny ze za jednej kadencji zrobia wiecej niz obecna władza w ciagu 4
Zmiana paru osób wgminie i zaczniecie jeździć bezpieczie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymien jedną miejscowość w Polsce w której Polacy jeżdzą bezpiecznie!!!? Jeżeli podasz jedną przyznam Ci racje, jżeli nie znasz nie zawracaj głowy ironiami. To nie miejsce i czas. Za to ja moge podać wiele miejscowości, które byly bardziej zacofane niż gmina Telatyn a które obecnie nas wyprzedzaja o lata świetlne. Róznica pomiedzy nami a innymi gminami jest taka, że gdzie indziej jezdzą szybko, ale tam są remonty a u nas taka ze tez jezdza szybko ale nic sie nie dzieje w sprawie rozwoju- rozumiesz czy moze przetłumaczy na język dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wójt gminy Telatyn zaczál w koncu interesowac sie wszystkimi miejscowosciami a nie tylko Telatynem i wybudowal bezpieczne chodniki, ktorych brakuje nie tylko w Zulicach ale i w innych miejscowosciach to nie doszloby do tej strasznej tragedii. Wyrazy wspólczucia dla rodziny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...