Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
baba wtargnęła,a kierowcę ukarano 500 zł mandatem.Dobrze zrozumiałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wczoraj miedzy Hostynnem a Horyszowem mało nie potrąciłem nieoświetlonego rowerzysty- zahamowałem otworzyłem okno i popłynęła rzeka żalu oraz nerwów w bardzo ostrych słowach-czy policja pracuje ludzie myślcie o swoim życiu troche !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawiązując do poprzednika, to w końcu za niedługo bedziemy płacić złodziejowi który wybijając nam szybe w aucie pocioł sobie rękę?? no i oczywiście mandat minimum te 300 zł bo to absolutnie nasza wina jest!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do kierowcy golfa i stluczki z naczepa DAFa to powinien kierowca golfa dostac surowo po du***. nie wazne czyja wina wazne ze golfem nie mial prawa jezdzic ten kierowca a zlekcewazyl to i malo nie narobil krzywdy malemu dziecku. Jesli idzie o pieszych to faktycznie nie maja obowiazku posiadac swiatelek, kamizelek odblaskowych ani nic co pomoze nam kierowcom ich widziec ale z drugiej strony powinniscie do tego przywyknac i byc wyczuleni na ludzka glupote. Jesli potracil osobe na przejsciu to napewno jest odpowiedzialny kierowca....a nie jak jazdy cham pcha sie aby tylko do przodu....trzeba wypatrywac niebezpieczenstw na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...