Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Rumień często wcale nie występuje albo może pojawić się po długim czasie i nie koniecznie w miejscu ugryzienia, należy zwrócić uwagę na nawracające się objawy grypopodobne. Krętki boreliozy przez długie lata mogą nie dawać objawów zamknięte w cystach. Borelioza może zaatakować układ nerwowy, doprowadzając do zawrotów, bólów głowy, paraliżu, objawów SM, lub choroby psychicznej. Mnie sparaliżowało po 10 latach od ugryzienia, choroba pojawiła się nagle i w ciągu paru miesięcy byłam wrakiem. Leczona byłam wg metod ILADS stosowanych już w stanach (u nas za drogo to wychodzi żeby służba zdrowia finansował)przez pół roku, tzw. koktajlami antybiotykowymi. Za miesiąc mija rok od zakończenia leczenia i jestem w pełni sprawną osobą. Badania zlecane przez przychodnie - test Elisa(tani) ma 50%-tową wiarygodność równie dobrze można rzucić monetą. Zalecane są badania Western Blot - IMW w lublinie wykonuje i PCR RT - badanie wychwytujące dna boreliozy - np w Poznaniu. Tyle ku rozszerzeniu tematu. Więcej na sronie Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stronie - oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...