Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabił autem dwie osoby, stanie za to przed sądem

Utworzony przez Istota sprawy, 24 stycznia 2012 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Wieczorem jest trudna widoczność a piesi czasami zachowują się jakby to oni byli zmotoryzowani i idą po jezdni jeszcze do tego w ciemnych ubraniach i bez odblasków czy latarki w dłoni a zdarza się, ze idą też nieprawidłową stroną. Może warto na te sprawy zwrócić uwagę i zająć się też pieszymi. Nie znam tej sprawy więc trudno mi się w niej wypowiadać, ale fakty o których piszę są faktami i trzeba coś z tym zrobić. Pieszy też musi wiedzieć co może i należy karać za nieprzestrzeganie przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kancelariaanlex.pl/ odszkodowania po wypadkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istota sprawy napisał:
Wieczorem jest trudna widoczność a piesi czasami zachowują się jakby to oni byli zmotoryzowani i idą po jezdni jeszcze do tego w ciemnych ubraniach i bez odblasków czy latarki w dłoni a zdarza się, ze idą też nieprawidłową stroną. Może warto na te sprawy zwrócić uwagę i zająć się też pieszymi. Nie znam tej sprawy więc trudno mi się w niej wypowiadać, ale fakty o których piszę są faktami i trzeba coś z tym zrobić. Pieszy też musi wiedzieć co może i należy karać za nieprzestrzeganie przepisów.
Z tego wynika,że natychmiast: "Piesi na Tiry! -a Tiry na tory!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istota sprawy napisał:
Wieczorem jest trudna widoczność a piesi czasami zachowują się jakby to oni byli zmotoryzowani i idą po jezdni jeszcze do tego w ciemnych ubraniach i bez odblasków czy latarki w dłoni a zdarza się, ze idą też nieprawidłową stroną. Może warto na te sprawy zwrócić uwagę i zająć się też pieszymi. Nie znam tej sprawy więc trudno mi się w niej wypowiadać, ale fakty o których piszę są faktami i trzeba coś z tym zrobić. Pieszy też musi wiedzieć co może i należy karać za nieprzestrzeganie przepisów.
"Coś" w tym jest -zazwyczaj jeżdżę bardzo ostrożnie,ale dwa razy zdarzyło mi się przez 19lat posiadania Prawa Jazdy,że już niewiele brakowało i wieczorem najechał bym na pieszych idących brzegiem jezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...