Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ŻADNEJ TARYFY ULGOWEJ DLA TAKICH KRYMINALISTÓW,ŻADNEJ !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie to najlepsza opcja jaka powinna dopasc tego człenia!!!! I to na moim osiedlu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bartDEfart napisał:
Dożywocie to najlepsza opcja jaka powinna dopasc tego człenia!!!! I to na moim osiedlu
Nie bądź taki chojrak bart. Wiesław był spoko gość. I nie mogę sobie nawet wyobrazić że mógł coś takiego zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co to za Wiesław M. ? O co im poszło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne co to za Wiesław i kim był... Zabił człowieka i należy mu się kara. Na dodatek zamordowany to był mój znajomy więc ja tam bym mu dał dożywocie. Niech gnije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli koledzy z jednej paczki, ot alkohol wzioł górę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etam, w Zamościu ludzie zabijają się samodzielnie, a ten koleś pewnie dźgnął się sam, tak jak ten chłopak w gorzelni, albo dziadek w Udryczach. Oj nie, tutaj jest sprawca, a tam nie było, więc zabójstwo murowane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba napisał:
Nie ważne co to za Wiesław i kim był... Zabił człowieka i należy mu się kara. Na dodatek zamordowany to był mój znajomy więc ja tam bym mu dał dożywocie. Niech gnije.
Czy wszyscy troje byli z tego osiedla? To jakaś menelska ulica? Bo ja miałam o tym osiedlu brdzo dobre zdanie, mieszkają tam wartościowi ludzie, sporo z nich jest poważanych i znanych z działalności na rzecz osiedla, miasta, wielu artystów, społeczników. Co za pech dla tych wszystkich obywateli, prawie na ich oczach rozegrała się taka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość że byli z jednego osiedla to mieszkali na jednej ulicy.Znałam każdego z nich od dziecka i sama w tym momęcie nie wiem co mam myslec to co sie wydarzyło jest makabryczne wspólczucie dla rodziny zamordowanego Ale Wiesław powinien odsiedzieć swoje mimo tego jak nie ktorzy twierdza ze byl spoko gosciem bo zgadzam się z tym tylko nasowa sie pytanie czy sopko koles zabicia kumpla z ktorym pije!!! Pan ktory został zamordowany to w porzadku facet i nie był zadnym alkoholikiem !!!!! Wyrazy jeszcze raz wspólczucia dla jego rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewa napisał:
Nie dość że byli z jednego osiedla to mieszkali na jednej ulicy.Znałam każdego z nich od dziecka i sama w tym momęcie nie wiem co mam myslec to co sie wydarzyło jest makabryczne wspólczucie dla rodziny zamordowanego Ale Wiesław powinien odsiedzieć swoje mimo tego jak nie ktorzy twierdza ze byl spoko gosciem bo zgadzam się z tym tylko nasowa sie pytanie czy sopko koles zabicia kumpla z ktorym pije!!! Pan ktory został zamordowany to w porzadku facet i nie był zadnym alkoholikiem !!!!! Wyrazy jeszcze raz wspólczucia dla jego rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna normalna i logiczna odpowiedz co do tego artykułu. Popatrzcie teraz jak puste, wręcz deb***ne i małostkowe jest nasze społeczeństwo! deb*** jest motorem napędzającym drugiego deb***a. Ale to nie wasza wina tylko waszych ojców i matek. Prawda jest jedna, człowiek nie żyje i nie ważne czy to była "libacja" czy to była kłotnia, sprzeczka gość Wiesław Maśko "ten spoko" który już odsiedział swoje za złodziejówe dostanie teraz za zabójstwo, razem ze swoim drugim "elementem" Ireną W. Współczucie dla rodziny zmarłego jest zbędne, nie zwróci mu życia. Ból jest tak ogromny że serce rozdziera. Ale o tym wiedzą najlepiej zona, dzieci i wnuki. Jest jeszcze jedna osoba, ktora sumienia nie ma. niejaka Janina T. Też z tej samej ulicy. Tyle lat d... zawracala, macila. Zamosc maly i kanalow niewiele. Szkoda ze zostala wypuszczona z aresztu. Jedno jest pewne, odpowie tak samo. Przeciez byla uczestnikiem tzw."spoko libacji"????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...