Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagrody: Wypadek z udziałem bmw, citroena i audi

Utworzony przez men, 2 października 2011 r. o 17:59 Powrót do artykułu
a napisał:
Dziewczyna, która zginęła miała na imię Kinga i była jedynym dzieckiem Swoich rodziców. Nie mogę sobie nawet wyobrazić jak oni w tej chwili cierpią przez brawurę tego człowieka który spowodował wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos madry kiedys powiedział,to nie wina marki BMW tylko pecha tej marki do ich włascicieli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów wrze na forum. Prawda jest taka, że marka samochodu nie ma nic do rzeczy. Cała masa samochodów innych marek też uczestniczy w wypadkach i jakoś nie powoduje to takich emocji. Wystarczy wspomnieć głośny wypadek sprzed kilku lat, gdzie młodzieniec kierujący Citroenem wbił się w drzewo przy ul. Wileńskiej w Lublinie. Wszyscy dyskutowali o nierównej nawierzchni, źle wyprofilowanym zakręcie, czy nawet fakcie obecności drzew przy ulicy. Podobnie było ze śmiertelnym potrąceniem pieszego przy Al. Racławickich - kierowca Subaru jechał z ogromną szybkością. Większość osób dyskutowała, że może światła powinny działać całą dobę, itp. Jakoś nie było dyskusji, że Citroenami i Subaru jeżdżą d*bile, dresy, buraki, itp. Wniosek jest prosty - to nie samochody powodują wypadki, a przysłowiowego "barana" można spotkać w aucie każdej marki. A BMW? To jest problem wszystkich tzw. SSM (seryjnych samochodów marzeń) - po upływie lat świetności wędrują za grosze do "dyskotekowych szpanerów", którzy przyozdabiają je żywicznymi spojlerami przyklejanymi na silikon z tubki. Fakt, nie widać wśród owych szpanerów toyoty corolli z silnikiem 1.3, ale Honda Civic to już całkiem popularne zjawisko :-) A epitety w stosunku do użytkowników aut jakiejkolwiek marki są naprawdę nie na miejscu. Pozdrawiam i życzę mniej nerwów i więcej dystansu do otaczającej nas rzeczywistości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kobieta miała cale zycie przed soba /.... Ciekawe jak ten kto spowodowal ten wypadek spojzy w oczy jej rodzicom .... eh.. przekro sie robi gdy tacy ludzie dopuszczeni sa do ruchu i w sumie jezdza przeróznymi markami.Powinni nie tylko kierowcom ciężkich aut robic psyhotesty tylko kazdej osobie mniej by bylo wypadkow .Kinga była bardzo spokojna i mądra osoba odrazu wiedzialam ze to napewno nie byl wypadek z jej winy . Czasem człowiek chodz jezdzi ostroznie i spokojnie to trafi sie taki co go zabije. nikt nie lubi takich sytuacji temu kierowcy tez nie bedzie łatwo ale zasłużył sobie na to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała dziewczyna! Znałem ją osobiście! Nie mogę znaleźć sobie miejsca nawet dziś!!! Proszę o modlitwę w jej intencji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca byl trzeżwy, pasażerowie też. kierowca nie jechał jak wariat. wypadki chodzą po ludziach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój Boże, szkoda życia, które na dobre się nie zaczęło. Najinteligentniejsza dziewczyna na naszym roku, szalenie zdolna... Brak słów, taka tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęła jedna z najwartościowszych kobiet, jaką znałam, inteligentna, skromna i pracowita. I najzwyczajniej w świecie dobra osoba. Nie mogę w to uwierzyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga was one of the nicest,most intelligent and hardest-working women I have ever taught.She will be missed indeed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Fakt, nie widać wśród owych szpanerów toyoty corolli z silnikiem 1.3, ale Honda Civic to już całkiem popularne zjawisko :-)
Nie wsiadam od dzisiaj do żadnej Hondy Civic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie.Pierw ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ a potem mówcie o kimś. Niema co oceniać nie znacie nie było was przy tym wiec się nie wypowiadajcie bo tak to jest najprościej. Każdego może to spotkać życie różne nam sprawia rzeczy wiec niech każdy zajmie się sobą i się pierw zastanowi co mówi,robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nadal nie dociera do mnie ogrom tej tragedii.. Zgineła najinteligentniejsza i najmadrzejsza dziewczyna z mojego roku... Niesamowicie zdolna dziewczyna, do tego wyjątkowo skromna i pracowita....nie tak powinno być..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupujcie nadal małe samochodziki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
kupujcie nadal małe samochodziki
ta... kupujmy czolgi! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
ta... kupujmy czolgi! :/
duze sa bezpieczniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no, ale ludziom kojarza sie w duzo wiekszym kosztem utrzymania takiego wozu. i naprawde jak ci na czolowke wyskoczy Scania, to i duzy Ci nie pomoze. wszystko lezy w rekach kierowcow, naprawde
Ostatnio edytowany 3 października 2011 r. o 21:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jak mi wyskoczy jakis citroen albo fiacik to mam wieksze szanse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie tak robi kurs http://www.youtube.com/watch?v=egzFZmy3Wo4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOŚĆ napisał:
ale jak mi wyskoczy jakis citroen albo fiacik to mam wieksze szanse
tym razem tak innym razem TIR i co wtedy? sa rozne scenariusze. droga, pogoda i przede wszystkim zachowanie kierowcy wynikajace z doswiadczenia moga wplynac na efekt takiego spotkania, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie wiemy co nas spotka na drodze ale zawsze jak sie jedzie wiekszym to i szanse sa wieksze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...