Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Straszna tregedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obu ich znałam:-( brak mi słów, jestem w szoku:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest właśnie dorabianie się prywaciarzy na czyimś życiu, pracowali bo chcieli zyć i co mają, nie ma to jak nie pracować i żyć na garnuszku mops tak jak to robią inni, przynajmniej żyją za darmo i za mało co mniejsze pieniądze jak ci co zginęli pracując.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia, właśnnie się siowiedziałąm, że Oni z lubelszczyzny ;( tacy młodzi, całe życie przed Nimi... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni posiadaja konta na naszej-klasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znałam Michała i Wojtka a ten co przeżył to mój brat. Wielka tragedia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<Żałoba po śmierci robotników spod Zamościa w Zakopanem.... Dlaczego żałoba była w Zakopanem a nie pod Zamosciem?A tak wynika z tyutułu notatki prasowej.Czyżby przedruk z Naszego Dziennika lub z portalu Radia Maryja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zrozumiałem napisał:
<Żałoba po śmierci robotników spod Zamościa w Zakopanem.... Dlaczego żałoba była w Zakopanem a nie pod Zamosciem?A tak wynika z tyutułu notatki prasowej.Czyżby przedruk z Naszego Dziennika lub z portalu Radia Maryja?
Kretynie a co mają do tego te media ? Jesteś wyborcą Komorowskiego z więzienia czy co ? Chyba w tytule jasno jest napisane, że żałoba po śmierci spod Zamościa w Zakopanem. Czyli Byli spod Zamościa a zmarli w Zakopanem, a żałoba trwa bo trwa ...trudne do zrozumienia ? Więcej się ucz bo widać masz braki jak prezydent elekt, ale jaki elektorat taki prezydent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty co głosowałeś na J. Kaczyńskiego to w czym jesteś lepszy ,od tego co głosował na Komorowskiego. .Wygrał wybory lepszy i z tym musisz się pogodzić -czy Ci się to podoba czy nie. A Ty wyskakujesz "jak gumka z m,ajtek"- i piszesz nie na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalam Krzyska Mam jeszcze jego zdjecie w telefonie i numer komorki. Straasznie przykre :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam Michała i Wojtka szok [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...