Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W normalnym kraju jak Iran czy Chiny już dupsko wisiałoby na sznurku ale w demokratycznej Polsce posiedzi 48 godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się im udało powinni dostać medale,a za schwytanie pijanego rowerzysty wyróżnienie i wywiad w telewizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach i Ty byś wisiał za byle co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puskas napisał:
W normalnym kraju jak Iran czy Chiny już dupsko wisiałoby na sznurku ale w demokratycznej Polsce posiedzi 48 godzin.
Racja! Tam się chwasty wyrywa, a w d***kracji hoduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!!! Dobra robota! Na drugi raz niech się zastanowią zanim sięgną po cudze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że policjanci złapali aż tak zaskoczony nie jestem jak mogą i chcą to efekty widać choć nie są wolni od wad...ale liczy się że złapali teraz tylko sąd co powie -niska szkodliwość społeczna ,a może młody wiek czy w końcu stanie na wysokości zadania jak Ci policjanci i wymierzy odpowiednią karę by pozbyć się tych chwastów ze społeczeństwa i odstraszyć innych chętnych ! ano zobaczymy ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto mi wytłumaczy co oznacza zwrot: "mobilny termin przenośny"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j ebac was spoleczniaki!!!!!!caly h** wieciew i sie ku*** wypowiadacie a chwastami to wy jestescie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale tu fajnie:) nawet analfabeci i deb***e mogą się wypowiadać. Mój przedmówca widać, że super gość.............lubię go. Mam tylko pytanie: kto Ci pomógł włączyć kompa? Bo twój stan umysłu nie przewiduje tak skomplikowanego manewru...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jelly napisał:
Kto mi wytłumaczy co oznacza zwrot: "mobilny termin przenośny"?
Powinno być; MOBILNY TERMINAL PRZENOŚNY. To taki laptop mający połączenie z policyjną bazą danych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...