Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamojski amfiteatr zostanie zburzony

Utworzony przez qqq, 21 stycznia 2009 r. o 19:10 Powrót do artykułu
po pierwsze nie lumpow na amfiteatrze spotyka sie wieczorami mlodziez ktora chce sobie troche porozmawiac jest to miejsce troche na uboczu takze nikomu nie przeszkadzaja nocne rozmowy oprocz jednych wiadomo komu po drugie konserwator zabytkow widocznie nie mial zachety bo o wiele gorsze i glupsze projekty zostaly wcielane w zycie nie mowie tutaj akurat o zamosciu gdyby obcy inwestor chcial wybydowac w tym miejscu jakis sklep to co innego ale sala koncertowa i restauracja no jak to poza tym fundusze unijne moze trudniej jest rozmydlic wiec z czego mieszkancy i turysci zkozystaja bardziej z sali koncertowej restauracji i tarasu widokowego czy z nasypu imitujacego fose a wogole jedno drugiemu nie przeszkadza budynek mozna przeciez zrobic w odpowiednim stylu fosa bedzie obok ale konserwator ktory siedzi za zapyzialym biorkiem wie lepiej takze Krajowa Komisja Konserwatorska (skrot mi sie kojarzy kkk:)niech przemysli swoje decyzje dlaczego niektora projekty przeszly chociaz byly o wiele bardziej kontrowersyjne czy nowy ladny budynek nawiazujacy do stylu renesansowego byl by gorszym rozwiazaniem od nasypu tj fosy podswietlona trawa noca atrakcja dla mieszkancow i turystow nr 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozna by przeciagnac fose do ulicy i dalej do parku wjazd do amfiteatru zlikwidowac ewentualny transport od tylu przez planty a wejscie i dojscie dla ludzi poprowadzic tylko przez brame i most od starowki budynek troche cofnac w strone plant zeby byl wiekszy nasyp i prosze w centrum pojawila by sie kolejna atrakcja i obie strony by wyszly z tarcza moze brakuje dialogu z kkk lub dobrej woli lub iq nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce spotkań lumpów?Raczej młodych ludzi którzy postoją sobie przy piwku,pogadają.Cieszę się ,że nie będzie tej sali koncertowej ,bo nie pasowałaby do otoczenia a poza tym nie jest potrzebna w Zamościu taka inwestycja i to za 40 mln.zł.,ale zamiast wyburzać,wolałbym ,żeby wyremontowali troche istniejący amfiteatr,wystarczyłoby troche uporządkować teren,wylać beton ,zamontować ławeczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widuję tam często gromady podpistych dresów. Takich młodych lumpów. Strach tam zaglądać. Dziwię się, że ten pomnik Dawida jest jeszcze cały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. To trzeba rozwalić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrym pomysłem, myślę, byłoby przeniesienie siedziby Orkiestry do planowanego budynku nowego kina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może kościół bo w pobliżu nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty, STYX, to chyba masz coś nie tak w szarych komórkach, tobie każdy temat kojarzy się z kościołem, księdzem, diabłem itd. Idź do psychologa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie powstanie drugi Hotel Renesans, bo to wstyd dla miasta, tylko ze ktoś pomyślał, żeby tam wstawić coś pasującego do całości, a nie jakiś nowy Pałac Kultury, który straszyłby przez pokolenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśka napisał:
Dobrze, że nie powstanie drugi Hotel Renesans, bo to wstyd dla miasta, tylko ze ktoś pomyślał, żeby tam wstawić coś pasującego do całości, a nie jakiś nowy Pałac Kultury, który straszyłby przez pokolenia!
A czy ktoś z was wogóle zainteresował się projektem ztworzonym przez biuro KKM??? bardzo ciekawy, projekt- nawiązujący do natury- do otoczenia- nie krzykliwy- fajnie wpasowujący się w otocznie http://http://www.zamosconline.pl/img/wiad/amf-1.jpg Błędnym jest myślenie- że coś co jest nowoczesne- ma być w opozycji do czegoś tradycyjnego- czasami jest wręcz odwrotnie- można to zobaczyć na żywo- kramiki z pseudo renesansowymi lampkami podwieszonymi na ordyranych kawałkach blachy- łączące nadszaniec z ekonomikiem. Zreszto sam odnowiony nadszaniec- pusty martwy obiekt, w którym stoją reklamy jakiś miast i poprzebierane kukły! Miejsce ma żyć- a takim miejscem pełnym życia mógł być projekt KKM czy jakikolwiek inny nowoczesny projekt wpasowywujący się w otocznie. Ludzie nie mają pojęcia o dobrej architekturze- najważniejsza jest kasa- nie wróżę nic dobrego temu miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...