Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Dwa razy po 10 tys. zł. Samorządowa kasa na sakralne zabytki

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 27 sierpnia 2022 r. o 13:08 Powrót do artykułu
Uprzejmie informuję że wszystkie wyznania mają w Polsce takie same prawa. I teraz pytanie: dlaczego taki zmasowany atak skierowany jest tylko na KK ?
Znowu to kłamliwe i bezczelne przedstawianie spraw: "zmasowany atak". Sami są u władzy - podporządkowali sobie rząd, sejm, "prezydenta", w dużej mierze tzw. "wymiar sprawiedliwości", narzucają ludziom prawo oraz sposób życia i jeszcze biadolą, że ktoś śmie wydać z siebie jakiś głos sprzeciwu. Wobec jawnego zabobonu opartego na żydowskich starożytnych bajaniach o wielkości swojego narodu i rzekomej "boskiej pomocy" wyrażanej cudami, zabobonu wzbogaconego "tradycją" i rzekomymi "objawieniami maryjnymi".
Ten coraz szerzej rozprzestrzeniany mit o rzekomum ucisku (często nazywany wręcz prześladowaniem) KRK w Polsce, to kolejne wierutne kłamstwo rozpowszechniane przez ograniczonych wiernych i podpowiadane im przez kler, w tym hierarchów.
"Ograniczeni wierni" to całkiem nowe twoje określenie? Dotyczy wszystkich wyznań czy tylko kk?
Naprawdę nie potrafisz zrozumieć czytanych słów? W tym konkretnym przypadku odniosłem się wyraźnie do KRK. W którym - jak w każdej grupie społecznej - znajdzie się część ograniczona,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tchórz boi się naruszyć dobre imię wyznawców innych religii, za to ochoczo nawala na KK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tchórz boi się naruszyć dobre imię wyznawców innych religii, za to ochoczo nawala na KK.
Jaki ty jesteś prosty. Prostacki nawet. Nie przyszło ci do głowy, że z innymi wyznaniami nie miałem do czynienia jako wierny i tylko KK mogę w związku z tym - jako wieloletni wierny - niebezpodstawnie krytykować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...