Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Kierowca potrącił pieszego na przejściu dla pieszych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lutego 2020 r. o 16:58 Powrót do artykułu
Prawdziwy patriota przed przejściem przyspiesza niczym Ułan lub huzar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem podobną sytuację na Sadowej w Zamościu, samochód na pierwszym pasie się zatrzymał, ja zacząłem przechodzić a samochód na drugim pasię wjechał na przejście , dobrze że sie w ostatniej chwili szybko cofnąłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejeżdżam tamtędy codziennie, większość kierowców jadących prosto nawet nie zwalnia przed przejściem, mimo czekających aut na lewoskręcie. Oprócz tych dni, w które w widocznej na zdjęciu zatoczce za przejściem stoją panowie z suszarkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam powinny być światła w nawierzchni jak na wojska Polskiego widać z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest mały ruch pieszych, bardzo mały, zobaczcie gdzie konczy się przejście, kierowcy totalnie nie spodziewają się tam pieszego. Kurcze, w koncu to obwodnica, de facto stworzona dla pojazdów. Wiadomo, kietowca się nie popisał, ale troszkę oleju w głowie przydaloby się i pieszym. Rusz muzgownicą, co z tego ze masz pierwszeństwo, jak zaraz bedziesz fruwał, bo kierowca MOŻE popelnić błąd, nie jest maszyną. Jedynie swiatła zapewniłyby tu bezpieczenstwo, takie włączane na przycisk, ale to kosztuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak się wolno jedzie tą niby obwodnicą, jeszcze światła? Dwa pasy do jazdy w jednym kierunku powinny być. Zastanawiam się czy pieszy nie wyszedł zza stojącego pojazdu. Gdyby jadący na wprost musieli się zatrzymywać tylko dlatego że na pasie zjazdowym stoją samochody - to pas do jazdy na wprost byłby gigantycznie zakorkowany - może aż pod kerfura (bo niemal non stop, bardzo częste ona pasie zjazdowym stoi jakiś pojazd).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak stary chłop przechodził przez przejście że dał się potrącic, rozumiem staruszek, małolat zaopatrzony w smartfon ale świadomy dorosły człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...