Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Latarnie to łatwy cel dla wandali

Utworzony przez ., 27 sierpnia 2012 r. o 21:36 Powrót do artykułu
Nie byłoby problemu. Za każda latarnię 10 batów i surowa grzywna. Po kilku dniach nie będzie wandali tylko potulne baranki. W końcu ktoś musi bandytyzmowi powiedzieć -stop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne latarnie wykonane przez ELPOMIAR traktujcie je jak historie i pamiątke po firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne latarnie wykonane przez ELPOMIAR traktujcie je jak historie i pamiątke po firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech włodarze miasta zainstalują kamery, tak jak jest w innych miastach i łobuzy będą sie miały na baczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem nie polega na wandalach bo idijoci znajda sie zawsze, problem polega na tym ze to sie dzieje wlasnie w obrebie monitoringu, ktory jest obslugiwany przez wielce wyksztalcana straz miejska, ktora zapewne wlasnie jest na etapie czytania instrukcji obslugi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POWIEM TAK.JAKIEŚ 2 TYGODNIE TEMU SPOTYKAM DWÓCH INTELIGENTNYCH ZE STRAŻY MIEJSKIEJ I PYTAM SIĘ- PANOWIE JAK TO JEST ZE TE LATARNIE SĄ BITY W OBRĘBIE WASZYCH SUPER KAMER A W AMFITEATRZE TO NAWET ROZWALILI 2 POD SAMĄ KAMERĄ.A JEDEN BYSTRZAK POWIADA TAK - NIE JEST TAK ŁATWO DOBIEC Z RATUSZA POD PLANTY BO NAM ZAJMUJE TO (LICZYLIŚMY POWIADAJĄ ) 6 MINUT A JAK DOCHODZIMY(NIE DOBIEGNIEMY ) ICH JUŻ NIE MA.JA NA TO A SAMOCHÓD MACIE TAK CZY NIE TO I BIEGAĆ NIE TRZEBA.NA TO JEDEN Z BYSTRZAKÓW RZECZE WIE PAN TAK NAPRAWDĘ TO NIE NASZA WINA TYLKO TEGO ARCHITEKTA CO JE ZAPROJEKTOWAŁ BO SĄ ZA NISKIE .I TYLE Z NICH.ALE JAK KTOŚ ZLE ZAPARKUJE TO SĄ JUŻ PO MINUCIE I 6 MINUT IM NIE TRZEBA. JESZCZE JEDNO TYCH LATARNI TO JUZ ROZWALILI NIE 6 ALE 26.A W PARKU TO WYMONTOWALI 40 BO WSZYSTKIE BYDŁO ZNISZCZYŁO.I O TYM TRZEBA NAPISAĆ I ZDJĘCIA ZAMIEŚCIĆ.POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Wmówili wam, że to latarnie, a wy powielacie to pojęcie w swoich komentarzach. TE KOROMYSŁA SĄ TAK BRZYDKIE, ZE NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ. Mieszkam w Zamościu od urodzenia i czegoś tak obrzydliwego nie widziałam, no może za wyjątkiem mojego nowego sąsiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA od razu wiedziałem ze się tak to skonczy. I mysle ze wiekszośc miała takie samo przeczucie ze to bedzie jedna wielka lipa i że półgłupki się tego czepią bo są po prostu za niskie. To tylko kawał żelastwa który szpeci jedynie planty a pomyslec ze tyle ladnych latarni jest a oni pewnie wzieli niezlą kase za projekt tego czegos wielcy "architekci"... Pan stasio w garazu by lepszą zespawal z kawałków metalu. PS do portalu: powaliło was z tymi kodami bezpieczenstwa nie mozna tego odczytac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olinka napisał:
Ludzie! Wmówili wam, że to latarnie, a wy powielacie to pojęcie w swoich komentarzach. TE KOROMYSŁA SĄ TAK BRZYDKIE, ZE NIE MOGĘ NA NIE PATRZEĆ. Mieszkam w Zamościu od urodzenia i czegoś tak obrzydliwego nie widziałam, no może za wyjątkiem mojego nowego sąsiada.
Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabinek napisał:
Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
Sabinek! Jak cię spotkam, to ukręcę ci uszy, albo wąs naderwę! Sąsiad gębę ma możliwą, ale charakterek...lepiej, niech się wyprowadzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sabinek napisał:
Masz rację. Że też komuś przyszło do głowy takie straszne stojaki nazywać latarniami! A jeśli chodzi o Twojego nowego sąsiada, to naturalnie mam przyjemność go nie znać, ale... niech mu się wygodnie mieszka.
Sabinek! Jak cię spotkam, to ukręcę ci uszy, albo wąs naderwę! Sąsiad gębę ma możliwą, ale charakterek...lepiej, niech się wyprowadzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma "charakterek", to raczej sobie koło nowego lokum ze dwie takie "latarenki" postawi, niż się wyprowadzi :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh zgadza się, latarnie to już tylko pamiątka po Elpomierze który się rozpadł/rozpada obecnie .... a wykonali zgodnie z projektem, za jaja powiesić tego co to projektował i tych co projekt uzgodnili ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...