Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale pewnie komórkę w kieszeni ma każdy z okolicznych mieszkańców i wszyscy radni. Pewnie korzystają z radioodbiorników i telewizorów, spędzają masę czasu przed różnego rodzaju ekranami (TV, monitory, tablety) i tam im promieniowanie nie szkodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, sądząc P0 intensywności twojego hejterstwa twoje zwoje już padły ofiarą eksP0zycji na mikrofale albo z wrodzonej tęP0ty nie jesteś sobie w stanie zadań prostego pytania, dlaczego - skoro zasięg jest już od dawna praktycznie wszędzie - stawiane są cora nowe wieże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra__K__a, sądząc P0 intensywności twojego hejterstwa twoje zwoje już padły ofiarą eksP0zycji na mikrofale albo z wrodzonej tęP0ty nie jesteś sobie w stanie zadań prostego pytania, dlaczego - skoro zasięg jest już od dawna praktycznie wszędzie - stawiane są cora nowe wieże.
Ja akurat dobrze wiem, dlaczego stawia się nowe BTSy, za to ty - jak zwykle - popisałeś się ignorancją, złodzieju zdjęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Faktycznie, dziś ok. 20:30 wybiło, wraz z twoim wpisem, Jasin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Jestem pod wielkim wrażeniem twoich osiągnięć, Jasin. Udało ci się nareszcie opanować mechanizm Ctrl+C, Ctrl+V - pewnie jesteś pierwszy we wsi. Sugerowałbym jednak, byś tą umiejętnością tak nie epatował, bo robisz z siebie idiotę. Odzywaj się na forum, kiedy będziesz miał coś sensownego do napisania, bo w obecnej chwili jesteś tu zwyczajnym śmieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Jestem pod wielkim wrażeniem twoich osiągnięć, Jasin. Udało ci się nareszcie opanować mechanizm Ctrl+C, Ctrl+V - pewnie jesteś pierwszy we wsi. Sugerowałbym jednak, byś tą umiejętnością tak nie epatował, bo robisz z siebie idiotę. Odzywaj się na forum, kiedy będziesz miał coś sensownego do napisania, bo w obecnej chwili jesteś tu zwyczajnym śmieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję wyższość -k-, który nic już nie musi z siebie robić; już jest tym wszystkim, co zarzuca innym. I jeszcze na tym zarabia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaję wyższość -k-, który nic już nie musi z siebie robić; już jest tym wszystkim, co zarzuca innym. I jeszcze na tym zarabia!
poker, ty PiSowski propagandysto, jaki ty jesteś żenujący w tych swoich wpisach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal jesteś najlepszy na tym forum. Osiągnąłeś szczyt. Żenady. Oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal jesteś najlepszy na tym forum. Osiągnąłeś szczyt. Żenady. Oczywiście.
Wymyśliłbyś coś swojego. Ja stwierdziłem, że "jesteś żenujący w tych swoich wpisach", to podchwyciłeś - być może - nowe dla ciebie słówko i też go użyłeś. Słabych macie w tym PiSie propagandystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Jestem pod wielkim wrażeniem twoich osiągnięć, Jasin. Udało ci się nareszcie opanować mechanizm Ctrl+C, Ctrl+V - pewnie jesteś pierwszy we wsi. Sugerowałbym jednak, byś tą umiejętnością tak nie epatował, bo robisz z siebie idiotę. Odzywaj się na forum, kiedy będziesz miał coś sensownego do napisania, bo w obecnej chwili jesteś tu zwyczajnym śmieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum
Nie będę się z tobą kopał, znawco szamb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu chlew daje o sobie znać. Oszołomskie, prostackie szambo znowu wybija i rozlewa się po forum, śmieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...