Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Nowe stawki za odbiór śmieci? Godzinna dyskusja radnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2019 r. o 22:03 Powrót do artykułu
Może ktoś odważny odwróci to szarlataństwo? Może referendum ogólnopolskie? Przez te wylegające worki ze śmieciami i przynęty dla szczurów zwane "bioodpadami" oraz frakcja zmieszaną (u mnie odbierana prawie co miesiąc) mamy PLAGI SZCZURÓW! DOŚĆ SEGREGACJI do 5-6 worków, pojemników! z odbiorami frakcji zmieszanej co miesiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niejednego koryta jadłem chleb i w niejednym kraju, i mam prośbę niech mi inteligentny polityk wytłumaczy jedną rzecz. Wszyscy na śmieciach zarabiają to dlaczego do k...y nędzy mamy płacić za śmieci? Załóżmy ze mam taką sytuację , kompostownik w ogrodzie i z odpadów bio mam kompost cenny surowieć, folie, papier i metale wozę do skupów odpadów wtórnych , jakieś pieniądze dadzą . I dlaczego mam płacić tym, którzy w ten sama sposób zarabiaja? A może jest to przekręt o którym nam sie nie śni? Moze się mylę dlatego niech mi to KTOŚ wytłumaczy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chore, żeby aż tyle płacić za śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niejednego koryta jadłem chleb i w niejednym kraju, i mam prośbę niech mi inteligentny polityk wytłumaczy jedną rzecz. Wszyscy na śmieciach zarabiają to dlaczego do k...y nędzy mamy płacić za śmieci? Załóżmy ze mam taką sytuację , kompostownik w ogrodzie i z odpadów bio mam kompost cenny surowieć, folie, papier i metale wozę do skupów odpadów wtórnych , jakieś pieniądze dadzą . I dlaczego mam płacić tym, którzy w ten sama sposób zarabiaja? A może jest to przekręt o którym nam sie nie śni? Moze się mylę dlatego niech mi to KTOŚ wytłumaczy. Pozdrawiam
 No właśnie, też zawsze miałem wrażenie, że to jest jakiś, taki założycielski, przekręt. Przecież to ci, którzy odbierają śmieci i robią na tym interes, powinni płacić mieszkańcom za to, że mogą od nich te śmieci odbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nieroby wiedzą co robią toż to jest zgodne ze zbójeckim prawem : fiskus, zus ,mandaty,i śmieci. To to samo. (nic nie robić a kasę zabrać pracującemu)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może warto zainteresować się tematem podlubelskiego Rokitna i kwesti śmieci co się dzieje ostatnio ? My segregujemy a oni i tak wszystko razem utylizuja .sciema sciema sciema a nie pro ekologiczne działania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaty za śmieci wrosły w całym kraju i jak nie będzie podwyżki to nikt śmieci nie odbierze. Do tego część śmieci która nie nadaje się do odzysku trzeba wozić do cementowni a spalarnia w cementowni też podrożeje albo przestanie odbierać nasze śmieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najwięcej odpadów powinno trafiać do cementowni, powinniśmy korzystać z tego że taka w regionie jest. To najlepszy ich utylizator, a w dodatku sama ma z tego korzyść, bo wykorzystuje je do produkcji, zamiast węgla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie swój pis. Buhahahhahahahahhah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie płacą 50 zł od osoby za śmieci.Niestety, podwyżka jest nieunikniona.Przynajmniej o 50%. To wychodzi 16,50 zł od osoby.To nie jest jeszcze tak drogo w porównaniu choćby do Lublina czy innych większych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie śmieci leżą tam są i szczury. A na przedmieściach i z kunami miałem problem, dopiero jak porozwieszałem wszędzie odstraszacze kunagone, jakoś już ich nie widzę. Tego niestety nie biorą pod uwagę, że gryzonie…. i za co to płacić tytle pieniędzy? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Nie chcę, żeby 1 stycznia 2020 roku Zamość utonął w śmieciach, bo nie będzie odbiorcy i systemu - dodał prezydent" - ale utonie bo nikt za darmo śmieci nie przerobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie drożej bo wszędzie podniesione opłaty. A wymogi takie że nie można składować tylko odzysk i spalanie resztek. Śmieci będzie coraz więcej w związku z nowymi przepisami i w Zamościu będzie najdrożej w Polsce jak śmieci do spalarni trzeba będzie wozić po kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...