Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość przegrywa w walce z psimi odchodami

Utworzony przez zorbi, 7 marca 2010 r. o 11:48 Powrót do artykułu
jp napisał:
To wszystko śmiesznie wygląda i świadczy o kulturze tego czy innego człowieka.Kto trzyma psa w domu(bloku) to ma brud i smród . Bo blok nie jest miejscem dla psa.Żadna ustawa tego nie zmieni ,bo wieśniaki lubią chodzić po gnoju i kupach i tu jest problem nie do rozwiązania.Trzeba poczekać jak minie głupia moda na psy trzymane w blokach i wszystko wróci do normy.
Ile litrów potu sie z ciebie wylało zanim to napisałes???A tobie do gorzej z r..a wali niz mojemu psu z d..y!!!Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article...OLEKA/253949017 A wy sie kupami przejmujecie...ech ludzie drodzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article...OLEKA/253949017
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja dotyczy tych "państwa" co trzymają psy w blokach i wyprowadzają na trawniki lub place zabaw żeby się załatwiały, a dzieci potem bawią się w piasku i chorują na choroby odzwierzęce. kto ma własną działkę i trzyma na niej psa to jego sprawa. Wszyscy "miłośnicy"psów trzymający je w blokach to przeginają. 1/ Psy załatwiają potrzeby w miejscach publicznych, 2/Pozostawione same w mieszkaniach niejednokrotnie okropnie wyją lub hałasują przez cały dzień 3/ ktoś po nocnej zmianie mając takie sąsiedztwo oka nie zmruży Dlatego na trzymanie psa w domach wielorodzinnych w imię szacunku dla człowieka powinna być zgoda wszystkich lokatorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSPRZĄTAĆ napisał:
Dyskusja dotyczy tych "państwa" co trzymają psy w blokach i wyprowadzają na trawniki lub place zabaw żeby się załatwiały, a dzieci potem bawią się w piasku i chorują na choroby odzwierzęce. kto ma własną działkę i trzyma na niej psa to jego sprawa. Wszyscy "miłośnicy"psów trzymający je w blokach to przeginają. 1/ Psy załatwiają potrzeby w miejscach publicznych, 2/Pozostawione same w mieszkaniach niejednokrotnie okropnie wyją lub hałasują przez cały dzień 3/ ktoś po nocnej zmianie mając takie sąsiedztwo oka nie zmruży Dlatego na trzymanie psa w domach wielorodzinnych w imię szacunku dla człowieka powinna być zgoda wszystkich lokatorów.
nie pasi to sie wyprowadź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jp napisał:
To śmiesznie wygląda i świadczy o kulturze tego człowieka.Wiadomo kto ma psa , to i też ma brud i smród w domu (bloku).Bo blok nie jest miejscem dla psa.Ale wieśniaki z przyzwyczajenia lubią chodzić po gnoju i kupach.I żadna ustawa tego nie zmieni.Nawet nie potrafią trzymać smyczy,bo wygląda to tak ,jakby krowę prowadził na łańcuchu do poidła.
Jeszcze raz zabieram głos w tej sprawie. Nie sądziłam, że będzie tu taka dyskusja o byle g.... Ale rzeczywiście temat poważny. Jak pisałam wcześniej, mój pies, duże stworzenie biega luzacko po mojej posesji, która jest w dzielnicy oddalonej od centrum. Po zimie ogród jest zawalony kupami mojego pieska tak, że normalna załamka. Nie rosną tu żadne warzywka(mam drugą działkę) tylko kwiaty i trawa. Sprzątania jest moc! Dlatego wyobrażam sobie co dzieje się w okolicy blokowisk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wku...rwiają mnie petunie zasadzone za oknem. Osobiście nie palę dobrze że nie mieszkam na parterze bo smród tych petunii byłby nieznośny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wku...rwiają mnie petunie zasadzone za oknem. Osobiście nie palę dobrze że nie mieszkam na parterze bo smród tych petunii byłby nieznośny.
Ale jak one wyglądają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
A górą śmieci jeszcze po sylwestrze, butelki (w tym porozbijane), pełno opakowań po różnych ciastkach, chipsach... niech tym się zajmą. A psie kupy same znikną wkrótce i są nawozem dla trawników[/quote] [quote name='Gość' post='245938' date='7.03.2010, 15:22:47']Najbardziej podobały mi się fakty w tvn-ie. Reporter stanął sobie na schodkach a na każdym stopniu leży kilkaset kiepów. Idę sobie przez miasto patrzę a w koło tylko kiepy, papiery, torebki,butelki, spluty chodnik co kilka kroków.
DOKŁADNIE !! wszystkim tylko psie kopy przeszkadzają, a stert śmieci to już nie zauważacie? Kopy się rozłożą, śmieci będą leżeć latami jeśli się ich nie sprzątnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DOKŁADNIE !! wszystkim tylko psie kopy przeszkadzają, a stert śmieci to już nie zauważacie? Kopy się rozłożą, śmieci będą leżeć latami jeśli się ich nie sprzątnie
Jak mogą się rozłożyć skoro psy"na bieżąco dosyrają"? A w dodatku: śmiecie nie włażą nam w protektor wózka inwalidzkiego-a gówienka włażą -życzę każdemu kto ma jeszcze jakieś "ALE"-aby sobie choć raz powydłubywał gówienka z protektora tak jak ja to muszę robić po każdym spacerze zanim wjedziemy do mieszkania!-a jak powydłubuje,to zrozumie jaka to"przyjemność"babrać się w psich gówienkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
o co chodzi ,przecież na wiochach tak jest
U ciebie buraku na wiosce tak jest to napewno...zakompleksiony frajer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezydent mowi ze psy załatwiają sie w NIEODPOWIEDNICH miejscach, więc gdzie są te odpowiednie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wdepniesz w gówno .idziesz do jednego właściciela pasa i wycierasz buty na jego wycieraczce .Jak się powtórzy to idz i mu nasraj w nocy na wycieraczkę .Może jak posprząta ludzkie gówno to przełamie się do Psiego . Zresztą czy gówno psa mniej gówniane od gówna człowieka ? To samo z palaczami .Rzucają te kiepy i wszystkie przystanki są uje***e kiepami Pomimo tego że na każdym przystanku są smietniki .Na pohybel wszystkim brudasom . Za granicą ludzie robią pikniki na trawnikach tutaj ludzie boją się wejsc na trawnik .Wiesniaki .Jeszcze krowę Holenderkę trzymajcie w piwnicy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się załatwia pies prezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Gdzie się załatwia pies prezydenta?
Pies prezydenta załatwia się do sedesu i spuszcza po sobie wodę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicek napisał:
Pies prezydenta załatwia się do sedesu i spuszcza po sobie wodę!
Tak, a potem może jeszcze podciera sobie podogonie papierem? Pies jak pies, też chodzi na spacery. Co się czepiacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
DOKŁADNIE !! wszystkim tylko psie kopy przeszkadzają, a stert śmieci to już nie zauważacie? Kopy się rozłożą, śmieci będą leżeć latami jeśli się ich nie sprzątnie
A wczoraj jakiś piesek "elegancki i skutecznie"narobił przed samymi drzwiami przed klatką schodową-tak skutecznie,że trudno TO ominąć i nie wdepnąć. To ile takie kopy będą się rozkładać wg.Ciebie"Gościu"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...