Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamość: Sowa uszata prosi, by nie strzelać w sylwestrową noc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2019 r. o 20:13 Powrót do artykułu
A kiedy zakażą pierdzenia w łóżku? Bo żona strasznie mnie tym "stresuje". Może jeszcze wyprowadzić z miast ruch samochodowy, bo to jest dopiero hałas. No i aby ambulansy jeździły tylko na kogutach. No, bo stres!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zakażą pierdzenia w łóżku? Bo żona strasznie mnie tym "stresuje". Może jeszcze wyprowadzić z miast ruch samochodowy, bo to jest dopiero hałas. No i aby ambulansy jeździły tylko na kogutach. No, bo stres!
 ...zmień żonę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy będzie petycja do Pana Boga o zaprzestanie burz? Dziesiątki lat tradycji i jakoś nie posrały się psy do tej pory ani sowy. Teraz delikatne wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zakazami i wysokimi karami mozna to buractwo powstrzymac przed bezmyslnym nap....niem tym chinskim, marketowym syfem, nawet z balkonow. Fajerwerki powinny byc odpalane tylko w wyznaczonych miejscach przez profesjonalne firmy. Polakowi dasz troche wolnosci i swobody a wejdzie i nasra na leb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja proszę aby ta sowa nie chuchała w nocy. Posłucha? To i ja posłucham. A jak nie, to niet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
❤️ Szukasz dziewczyny na sylwestra 2019/2020 ❤️ Sprawdź czy któraś Cię zechce na ***bit.ly/SzukamDziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEMCY - Manifestacja ponad 2000 obywateli po wigilijnej burdzie w ewangelickiej parafii wywołanej przez nielegalnych migrantów Merkel z Syrii. Ciężko ranny nożem został pracownik parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach ten zamossssc :p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko zakazy... Jak nie psy to teraz sowy. Jak właściciele psów zaczną po nich sprzątać to ja pomyślę o zaprzestaniu strzelania w sylwestra. Wychodzi taki jeden z drugim z bloku i przed samym wejściem pies sika albo wali dwójkę. Właściciele psów się tym nie przejmują, nawet jak zwraca się uwagę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedne pieski - te zestresowane -piszczą na odgłos wystrzałów, a inne, niezestresowane pieski, cieszą się na odgłos wystrzałow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrony w mieście to akurat należy tępić, więc to dobrze jak trochę ucierpiął od fajerwerków. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mogę pojąć jak takie walenie petard i rakiet dorosłym chłopom do łba przychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie lubię jak kawki i wrony srają na samochody przed blokiem i nie boją się jak się goni, bo czują się u siebie. Niech przyjdzie taki opiekun przyrody i umyje mi gratisowo samochód raz w tygodniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...