Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamościanie wolą sztukę współczesną niż seriale?

Utworzony przez Uważny, 12 stycznia 2009 r. o 02:31 Powrót do artykułu
Szkoda, że Państwo dyrektorzy w Zamościu nie zasięgnęli opinii o tym Prezesie i jego firmie w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie. Tam go już dobrze poznali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można mieć uwagi co do połączenia domu kultury i Orkiestry Namysłowskiego (to troche tak, jak z pomysłem łączenia filharmonii z teatrem muzycznym w Lublinie), ale dwa stwierdzenia wydają sie bardzo trafne. Po pierwsze, Zamośc mając największą liczbę utrwalonych przez lata, jak i nowych festiwali, powinien powołać profesjonalne biuro festiwalowe. Po drugie, powinien wypracować formułę wspólpracy z organizacjami pozarządowymi, z którymi i tak musi ciągnąć te wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że wyniki są niereprezentatywne. Ankietę mogły wypełniać sobie osoby zainteresowane, które ściągnęły ją sobie np. ze strony www.zamosconline.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot czsego to ja się doczekałem! A nie widać tego na ulicach! Takie to moje miasto wykształcone i obyte, z powszechnym pędem do kultury! To niesamaowite. Od dziaiaj nie będę przeklinać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bluzgi na ulicach słychać na każdym kroku. Wielu mieszkańców Zamościa słowa k...a używają zamiast wykrzykników, kropek i przecinków. A jednak sztukę współczesną mamy w... poważaniu. Kto by pomyślał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hektor! To jest to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...