Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam nadzieję, że w końcu rządy prawicowe w Zamościu skończą się. Mój głos ma SLD. Jeżeli Nizioł wystartuje jako kandydat Lewicy to masz duże szanse.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sukcesy Zamoyskiego: rozwój kolei, pomoc hetmanowi, umowa z pierogarnią i ''włochem", zatrzymanie młodych ludzi w Zamościu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i czy razem ze zmianą prezydenta odejdą też emeryci z wysokich stołków i czy da się szansę młodszym ludziom na wniesienie swojej wiedzy do rozwoju Zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zostanie zawiślak prezydentem to będzie rewolucja w UM ci wszyscy zasiedziali urzędnicy czekający cierpliwie do emerytutry będą zniesmaczeni a co zrobi dyrektor osir chyba pujdzie w dniu wyborów na zwolnienie lekarskie bo innego wyjścia niema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMOJSKI TO KOLEJNE LATA MARAZMU I BEZROBOCIA W ZAMOSCIU. PIKNA STAROWKA, PUSTE KINO. PARE CZKLICZNZCH IMPREZ KULTURALNZCH, BRAK ROBOTY DLA NAUCZYCIELI OD KULTURY, ROBOTNIKOW. MARKETZ MARKETY I PIEKNA STAROWKA PLUS SUCHZ CHLEB I WODA. PIEKNE USMIECHZ BO SLOWA NIE POTZRZEBNE. ZAMOJSKI MOGLBZ PRZYNAJMNIEJ SIE ROZWINAC I DOKONCZC STUDIA. NOWA WIEDZA POZWOLILABZ NA ROZWOJ W MIESCIE. A TAK...... WITAMZ WITAMZ.... HAHA..... PIEKNA STAROWKA SUPER KINO.... TELEWIZJA KOMITET POżPARCIA I STYKNIE...... hm.... czy to NIE Za MALO......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamoyski dobry gospodarz- pięknie zagospodarował wodeę w parku, pływają ładne rybki,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z perspektywy mogę stwierdzić że najlepszym prezydentem Zamościa w ciągu ostatnich kilku lat był Ciastoch. W zbliżających się wyborach każdy tylko nie Zawiślak i Zamoyski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Zamojski i Nizioł to zgrana karta żaden z nich nie wychyli sie z nowa inicjaatywą idącą z duchem czsu bedzie to następne 4 lata stracone coś tam będa robić ale co to kto to wie.Budowanie twierdzy jest fajne ale na wczasach z piasku .Zamośc potrzebuje dopływu miejsc pracy w zakładach stabilnych dających możliwość zarobkowania i życia w tym mieście godnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiślak ? Nie no ku***, nie róbcie jaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modle sie, zeby Zamoyski nigdy wiecej nie byl prezydentem. Mojego glosu nie dostanie na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Zawiślak ? Nie no ku***, nie róbcie jaj!
A ja słyszałżem, ze prezydentem będzie STYX! Będzie podcierał ogony bocianom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PREZYDENTEM W ZAMOŚCIU TO JUŻ MOŻE BYĆ TYLKO KUREK Z WIEŻY RATUSZOWEJ. Może on wymiecie niektórych urzędasów, którzy latami... w stołki i biorą za to pieniądze. Trzymają się fuchy jak wesz kożucha, a jakie piszą pisma, że boki zrywać! Jak otrzymałem niedawno pismo od jednego zgrzybiałego kierownika pewnego wydziału, to zastanawiałem się, jak facet na urzędzie może tak kaleczyć język polski. A jeśli pismo "maściła" sekretarka, to tym bardziej powinien sprawdzać, pod jakimi głupotami się podpisuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nitko napisał:
A ja słyszałżem, ze prezydentem będzie STYX! Będzie podcierał ogony bocianom!
Raczej baranom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I Zamojski i Nizioł to zgrana karta żaden z nich nie wychyli sie z nowa inicjaatywą idącą z duchem czsu bedzie to następne 4 lata stracone coś tam będa robić ale co to kto to wie.Budowanie twierdzy jest fajne ale na wczasach z piasku .Zamośc potrzebuje dopływu miejsc pracy w zakładach stabilnych dających możliwość zarobkowania i życia w tym mieście godnie
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100910/zamosc/816893131 ciekawe czy któryś cos zrobi dla chorych dzieci i ich rodziców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...