Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgubił portfel z pieniędzmi i dokumentami i zgubę odzyskał. Dzięki 19-latkowi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 października 2018 r. o 10:20 Powrót do artykułu
I jak zwykle straszenie. Żenada. Bubiło nawet czytać nie potrafi. Jak Zwolak duka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MŁODY CZŁOWIEKU, PRZYWRACASZ MI WIARĘ W LUDZI, W MŁODE POKOLENIE. CHAPEAU BAS DLA TWOICH RODZICÓW I DLA CIEBIE. POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lipcu, w Mukaczewie przed posterunkiem policji wypadł mi portfel na oczach ochroniarza. Po godzinie mi go na posterunku zwrócili, ale ochroniarz pobrał sobie solidne znaleźne, ale na kawę mi trochę hrywien zostawił ... Po chwilowym wk****ie doszedłem do wniosku, że i to tak mały koszt wobec wyrabiania wszystkich dokumentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki wspaniały człowiek dorasta. Jestem zbudowana niesamowicie. Tyle draństwa i oszustwa wokół a tu masz niby zwykle zachowanie bo każdy powinien to zrobić ale... czy któryś z ministrów oddałby znaleziony portfel. Jesteś wielki i godny podziwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MŁODY CZŁOWIEKU, PRZYWRACASZ MI WIARĘ W LUDZI, W MŁODE POKOLENIE. CHAPEAU BAS DLA TWOICH RODZICÓW I DLA CIEBIE. POWODZENIA.
 proszę pani, spokojnie, to tylko nieliczny wyjątek ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to byl klasyczny chamisko z rocznikow pokolenia Czarnobyla to na bank by nie oddal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...