Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z nimi to samo zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkubinat... i wszystko jasne. Patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo im na tej wsi proboszcz powiedział, że używanie gumek to zbrodnia, a pani aptekarka nie chciała sprzedać pigułek bo jest "katolyczką" i jej sumienie nie pozwala. Obłuda! Obłuda! Obłuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konkubinat... i wszystko jasne. Patologia.
??? W żaden sposób to nic nie wyjaśnia. Ja również żyję w konkubinacie i być może mijasz mnie codziennie na schodach i mówisz mi "dzień dobry" , nawet nie przypuszczając, że żyję ze swoim partnerem bez ślubu. Żenujące generalizowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I 500 złotych nie pomoże ... smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I 500 złotych nie pomoże ... smutne
500 EUR albo 500 Dolców to byłoby coś...A tak na poważnie -ile jest takich przypadków niewykrytych...? Beznadzieja , brak szans na utrzymanie rodziny i kroki ostateczne -dzięki porządkowi solidaruchów i niektórych księży...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tu do rzeczy ma konkubinat? bieda i zacofanie i nawet 5000 nie pomoże, bo niektórzy zamiast na dzieci to przeznaczyć to przepiją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE FERUJCIE WYROKÓW !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie w pow. zamojskim tylko w hrubieszowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamojskim, zamojskim (dokładnie gmina Grabowiec)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...