Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proszę podać co to za firma telekomunikacyjna. A nie się ukrywa w POlsce takie info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORANGE (po staremu TP S.A.) to największe dziadostwo jeśli chodzi o każdą usługę. I telefon stacjonarny, i internet, i telewizję. z usług ORANGE korzystają ci, którzy nie mają alternatywy, czyli kablówek ... oraz niekumaci, którzy mając alternatywnych tańszych operatorów od lat tkwią w kieszeni w ORANGE (eks TP S.A.). W każdej kablówce wszystkie 3 usługi (telefon, internet, telewizja) wychodzi lepiej i taniej (bogatsza oferta, możliwości i prędkości) niż w ORANGE (eks TP S.A.). Oczywiście są też złodziejskie firmy, które rżną ludzi na kasie, wciskają podejrzane umowy i suma sumarum oszukany człek zapłaci za usługi nawet więcej niż w ORANGE. Takich trzeba piętnować i podawać do publicznej wiadomości ich paskarskie cenniki. I tu się oczywiście zgadzam z przesłaniem tego artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lipcu tego roku poszedłem do firmy Orange przedłużyć umowę na neostradę na kolejne 12 miesięcy. Okazało się, że nie mogę tego zrobić, ponieważ umowę mam podpisaną do września 2013 r. Umowa, którą podpisałem trwała do sierpnia 2012 r. Po rozmowie z pracownikiem Orange dowiedziałem się, że firma zewnętrzna współpracująca z firmą Orange, przedłużyła w zeszłym roku bez mojej wiedzy moją umowę. Nie było żadnych różnic w opłacie miesięcznej, więc nie zorientowałem się. Gdy poprosiłem o umowę przedłużającą lub aneks do mojej umowy okazało się, że w swojej bazie jej nie mają, i nie mogą jej przedstawić. Na jakiej więc podstawie przedłużyli umowę? Kolejny raz firma Orange pokazuje, że współpracuje z oszustami. A później sama robi kampanie reklamowe, żeby poszkodowani się zgłaszali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Zamojszczyźnie z tego co mi wiadomo takie usługi na rzecz Orange świadczy firma Cursor z siedzibą w Zamościu, są oni posrednią firmą która pozyskuje klientów do połączonego się niedawno TP i Orange przy czym pobiera prowizję od każdej podpisanej umowy i być może robi to nielegalnie gdy zgłaszają się ludzie z regionu skarżąc się ze nic nie podpisywali a umowa niby jest podpisana hmm... Policja powinna zająć się tą sprawą i przejrzeć po kolei takie pośrednie firmy które pozyskują klientów jak okazuje się często nielegalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no identyczny numer mi wykręcili w krakowie w zeszłym roku, brak umowy, brak duplikatu , brak czegokoliwek, zastanawiam sie czy teraz oddadzą mi pieniądze które płaciłem, pewnie nie , więc to zwykła kradzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...