Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żurawlów: Antyłupkowy protest trwa już dwa tygodnie

Utworzony przez czytelnik, 14 czerwca 2013 o 11:00 Powrót do artykułu
"Protest odbywa się na drodze gminnej, więc policja nie może interweniować."   Naprawdę, Policja nie może, a "drogówka" też nie?  
0
Tak się zastanawiam od czego właściwie jest Policja w tym pięknym kraju pieroga i zalewajki. Od pilnowania porządku zdecydowanie NIE. Łatwiej im dać suszarkę i niech łapia kierowców tak jak i SM zresztą.   Jeśli Chewron ma wszystkie prawomocne pozwolenia to na mocy czego Policja nie dba o to aby te decyzje weszły w życie a firma rozpoczęła zaplanowane prace.   Swoją drogą jeśli tam odbywają się msze święte to jasno widać kto nie dostał tyle ile się spodziewał i teraz buntuje lokalną gawiedź. Pewnie Chewron nie zna jeszcze polskich realiów a za nauki się przecież płaci.    Niech będzie pochwalony.  
0
Odciąć im gaz zlikwidować stacje paliw i niech siedzą przy świeczkach. Polski naród zawsze przeciwko sobie samym. Lepiej pchać ruskim kasę za gaz niż mieć swój.
0
bardzo dobrze robią, ze protestuja. popieram
0
CIEMNOTA WIEJSKA,ZAŚCIANEK,PRZECIWKO UNI TEŻ PROTESTOWALI A TERAZ WYCIĄGAJĄ ŁAPSKA PO DOPŁATY.
0
--------------------------------WSTYD   DLA  LUBELSZCZYZNY  I  ZAMOŚCIA !-------------------------------------- Oczywiście  Konstytucja RP daje  Chłopkom  prawo  protestu  ale  ta  sama  Konstytucja RP  oskarża  tych  Chłopków  o  DZIAŁANIA  WBREW  INTERESOM  PAŃSTWA  POLSKIEGO (!).   W  interesie  Rosji  jest  aby  takich "protestów"  odbywało  się  jak  najwięcej !.  Rosyjscy  Agenci  z  dużymi  pieniędzmi  penetrują  Polskę  z  dużymi  milionami  i  wyłuskują  tzw."liderów wiejskich"  i  poprzez  Ich  konta  bankowe  mobilizują Chłopków  do  protestów .   Pieniądze  ludzi  zmieniają  nawet w  środowiskowe  "hieny" .                           Obecne  władze  przymykają  "oko"  na  te  przekupowanie  pieniędzmi  gdyż  i  Państwo  ma z tego swoją  "dole" i to kilkudziesięcio milionową !.     Mamy  za  przykład , Azoty  w  Puławach  walczyło  aby  pozostać niezależnym  zakładem pracy , niezależnym  od  Azotów  Tarnów  bo  Puławy  przynosiły  zyski  ale  Ruskie  zaplanowali  przejąć  całe  Azoty Polska  i  dlatego  chcieli  Puławy przyłączyć  do  Azotów  Tarnowa (?).   W  walkę  o  Azoty  Puławy  włączył  się  także  Prezydent  Puław  i  SOLIDARNOŚĆ .     Byliśmy na  Demonstra cji  w  Warszawie  i   Minister  ścieme  czynił  jaka  to  niby  korzyść  w  połączeniu  tych  dwóch  zakładów.  A   okazało  się , że  Pracowników  zlekceważono  gdyż  negocjacje  z  Ruskim  w  sprawie  Azoty  Tarnów  prowadził.... sam  aferzysta  komuch  Stolzman  Kwaśniewski !.     Ruskie  w  Polsce  rządzą  milionami !!!.  Dlatego  i  tam  w  zamoiskim  w  Żurawłów  sprawdżcie  tylko  legalność  amerykańskiej  firmy  i...  DAJCIE AMERYKANOM  POMÓC  WAM  POLAKOM ! .     Agenci  CBA  szybko  dojdą  którzy  to  "rolnicy"  "współ pracują" z  Rosjanami ? .
0
"Antyłupkowy protest"? Wcześniej powinni wziąć udział w Antygłupkowym proteście", to potem w tym, w którym teraz uczestniczą nie braliby już udziału? ;-)))
0
Kto jest przeciw niech się przejedzie się do Lubocina koło Wejherowa, tam było szczelinowanie i nic się nie stało a lokalna ludność jest zadowolona. W o średnicy ok. 5 cali zabezpieczony kilkoma warstwami stali i cementu wtłacza się płyn szczelinujący na głębokość ok. 3km pod ziemią i ciecz jest wtłaczana tylko i wyłącznie tam w specjalnie perforowane rury. Wodę do picia to masz góra na głębokości 100m i nie ma szans żeby coś się tam dostało. To dla Polski wielka szansa bo jesteśmy uzależnieni od ruskich i tylko im zależy żeby nam się nie udało. Dziwne, że nikt nie protestuje przeciwko zabiegom kwasowania, który wtłacza się w otwór albo pracach na otworach siarkowodorowych, który jest bardzo toksyczny... Wiem co mówię, ponieważ jestem z wykształcenia wiertnikiem i pracuję na takich otworach (nie dla chevrona). Nigdzie w Polsce się nie protestuje tylko na Lubelszczyźnie, wstyd.. Polecam również Pławce, Syczyn i inne miejscowości gdzie już było to okropne szczelinowanie.  
0
  Zobaczcie co sie dzieje tam gdzie to juz trwa najmniej od paru lat nie tam gdzie dopiero zaczynaja. NP w Kanadzie . Ludzie nie moga z tym zyc, ich ziemia i domy STRACILY  wartosc w oczach ubezpieczeni nie moga juz liczyc ze na ich zastaw beda korzystac z renty . Nikt im nie kupi ich farmy .. Staracili wszystko. Musza zostac i cierpiec lub porzucic wszystko i pojsc z golymi rekami .   Ludzie choruja od wody i maja depresje od halasu.   Ostatni artykul. Rzyd kanadyjski przykreca slobe gazowcom  skoro ich juz wykurzyc nie umie .   Przeniescie sie SAMI na te tereny  i zyjcie tym zycie. NIE? NIE MECIE TAM INTERESU MIESZKAC? To nie kazcie innym  ... Mendrkujecie przekonani ze to WY jestescie CI co WIEDZA bo wam platni pismacy nakladli do glow  ze gaz to bezpieczne , to "NOWOCZESNE " To sie czujecie i WY "nowoczesni" i tacy "pozytywni"  Oj  naiwni , naiwni ...  . To wierzycie w kazda reklame? w kazda cudowna pigulke ?  No coz Polak naiwny  byle sekta mu zawroci w glowie    Zobaczcie, to nie rosjanie to Kanadyjczycy i  to trzezwo myslacy ludzie , ktorzy na koniec placza z bezsily.  Nie oponowali na poczatku i liczyli ze "jakos to moze bedzie " .... Przeczytajcie tez na necie  CO TO  za grupa ten Chevron. Maja serie powaznych wypadkow i wybuchow gazu np w Pensylwanii, Brazylii, w Kaliforni .. Poszukajcie na internecie   Jeden polski rzadki art :http://ekobuddyzm.pl/2011/12/chevron-najbardziej-toksyczny-w-2011-r/  To najwieksze GOWNO miedzy tymi rekinami miedzynarodowych grop.  Jak wolicie to wam przekleje serie po angielsku ze zrodel kanadyjskich .To eksplozja ich rafinerii w Richmond  ... macie ochote na taka sama U WAS??? ZA WASZYM PLOTEM ?  http://grist.org/news/chevron-ignored-a-decade-of-warnings-before-richmond-refinery-explosion/   Chevron to szmelc, pordzewiale czesci , nie wymieniane wbrew zasadom bezpieczenstwa to nie jest zadna jakosc produkcji zadna wiarygodna firma . Ich akcje slabo stoja to pewno stad OSZCZEDZAJA NA WSZYSTKIM . W Polsce moga zgrywac wszechmocnych i naobiecywac . Obiecki podniecki a Polakom radosc  No to sie cieszcie . Madry sie smieje ostatni.        a to film (jeden z kanadyjskich) ktory  trzeba zobaczyc by uwierzyc z kims kto tlumaczy  ..  - to jest zycie na codzien z gazem za plotem http://www.youtube.com/watch?v=h1UtegDQ4AE  
0
  Zobaczcie co sie dzieje tam gdzie to juz trwa najmniej od paru lat nie tam gdzie dopiero zaczynaja. NP w Kanadzie . Ludzie nie moga z tym zyc, ich ziemia i domy STRACILY  wartosc w oczach ubezpieczeni nie moga juz liczyc ze na ich zastaw beda korzystac z renty . Nikt im nie kupi ich farmy .. Staracili wszystko. Musza zostac i cierpiec lub porzucic wszystko i pojsc z golymi rekami .   Ludzie choruja od wody i maja depresje od halasu.   Ostatni artykul. Rzad kanadyjski przykreca srobe gazowcom  skoro ich juz wykurzyc nie umie . Prosze , przeniescie sie SAMI na te tereny  i zyjcie tym zycie. NIE? NIE MACIE TAM INTERESU MIESZKAC? To nie kazcie innym  ... Medrkujecie przekonani ze to WY jestescie CI co WIEDZA bo wam platni pismacy nakladli do glow  ze gaz to bezpieczne , to "NOWOCZESNE " To sie czujecie i WY "nowoczesni" i tacy "pozytywni"  Oj  naiwni , naiwni ...  . To wierzycie w kazda reklame? w kazda cudowna pigulke ?  No coz Polak naiwny  byle sekta mu zawroci w glowie    Zobaczcie, to nie rosjanie to Kanadyjczycy i  to trzezwo myslacy ludzie , ktorzy na koniec placza z bezsily.  Nie oponowali na poczatku i liczyli ze "jakos to moze bedzie " .... Przeczytajcie tez na necie  CO TO  za grupa ten Chevron. Maja serie powaznych wypadkow i wybuchow gazu np w Pensylwanii, Brazylii, w Kaliforni .. Poszukajcie na internecie   Jeden polski rzadki art :http://ekobuddyzm.pl/2011/12/chevron-najbardziej-toksyczny-w-2011-r/ .    To najwieksze GOWNO miedzy tymi rekinami miedzynarodowych grup gazowych .  Jak wolicie to wam przekleje serie po angielsku ze zrodel kanadyjskich .To eksplozja ich rafinerii w Richmond  ... macie ochote na taka sama U WAS??? ZA WASZYM PLOTEM ?  http://grist.org/news/chevron-ignored-a-decade-of-warnings-before-richmond-refinery-explosion/   Chevron to szmelc, pordzewiale czesci , nie wymieniane wbrew zasadom bezpieczenstwa to nie jest zadna jakosc produkcji zadna wiarygodna firma . Ich akcje slabo stoja to pewno stad OSZCZEDZAJA NA WSZYSTKIM . W Polsce moga zgrywac wszechmocnych i naobiecywac . Obiecki podniecki a Polakom radosc  No to sie cieszcie . Madry sie smieje ostatni.        a to film (jeden z kanadyjskich) ktory  trzeba zobaczyc by uwierzyc z kims kto tlumaczy  ..  - to jest zycie na codzien z gazem za plotem http://www.youtube.com/watch?v=h1UtegDQ4AE
0
O tym nie wiecie ale dzieki nim region bedzie (juz jest slawny ) w Europie . To symbol naszej polskiej godnosci. Chop na zagrodzie rowny wojewodzie . Jestem dumna ze to pierwsza wies i to POLSKA ktora uczy pokory aroganckich pogardzajacych tymi co sie przed nimi plaszcza sluzalcami. Jasne Francuzi Amerykanie Kanadyjczycy nawet Rumuni , wszedzie! ludzie  sie BUNTUJA: Ale nikt o ile wiem nie ZABLOKOWAL tych sukin .... jak to nasi zrobili. BRAVO!
0
Sylwester - widzę że Gazpromowa paranoja siana przez "naszych bezinteresownych przyjaciół z USA", dopadła i Ciebie... Czy wg Ciebie za protestami w Ameryce Północnej i Południowej, Australii, Europie Zachodniej - też stoi "zły rusek"? Lepiej wyłącz telewizor i zacznij myśleć samodzielnie. Pokłady gazu w łupkach mamy śmiesznie małe (na 30-40 lat maksymalnie), a potem co? Zostaniemy z zanieczyszczonymi wodami gruntowymi, całymi regionami pełnymi nieużytków, tysiącami ton toksycznych odpadów, nie nadających się do oczyszczenia, a jedynie do wiecznego składowania (na nasz koszt oczywiście). Do bani taki interes! Zwłaszcza że ten cudowny gaz z łupków już od dawna nie jest nasz i już wiadomo, że nie będzie tańszy od tego, który mamy teraz! Więc po co się w to pchać? To nie ma sensu ani ekonomicznie, ale energetycznie (niezależność energetyczna Polski to bajka!!!), ani pod żadnym innym względem. Korzystają na tym jedynie zachodnie korporacje, które mogą u nas złomować swoje technologie, których nie wolno im już stosować w swoich krajach - a u nas jeszcze dostają za to ogromne dotacje. Oraz tzw lobbyści (czytaj: skorumpowani "eksperci", działacze i politycy na różnym szczeblu).   Rzecz wygląda inaczej z perspektywy wygodnej sofy przed telewizorem w dużym mieście, gdzie mleko daje biedronka, wędlina jest ze stokrotki... Ale ludzie na wsi wiedzą czym łupki śmierdzą i że to oni będą ich bezpośrenimi ofiarami - ich ziemia i nieruchomości staną się bezużyteczne, będą musieli sprowadzać za swoje pieniądze wodę pitną i do celów gospodarczych. To samo dzieje się w "cudownym" USA od lat. Być może dzięki takim ludziom jak mieszkańcy Żurawlowa uda nam się uniknąć ich błędów! Brawo Żurawlów! Nie wiem jak wielkim trzeba być ignorantem, żeby widząc po jednej stronie barykady zwykłych ludzi, a po drugiej korporacje z prawnikami, kasą i maszynami - opowiadać się za tymi drugimi!!! Mało przykładów mieliśmy w historii, jakie to cudowne dobra niosą "ciemnemu ludowi" cudowne korporacje? Czy naprawdę myślisz, że jak ktoś jest z USA, to znaczy że będzie super? Obudź się lepiej, przeproś ludzi z Żurawlowa i zawieź im skrzynkę chleba, zgrzewkę wody i kawę - nie zmarnuje się! Żurawlów ma prawo decydować co się dzieje za ich płotem - a nie prezesina w Wwie czy innym Nowym Jorku! Brawo Żurawlów!  
0
Tak się zastanawiam od czego właściwie jest Policja w tym pięknym kraju pieroga i zalewajki. Od pilnowania porządku zdecydowanie NIE. Łatwiej im dać suszarkę i niech łapia kierowców tak jak i SM zresztą.
    A od czego jest wg Ciebie? Od pałowania zwykłych ludzi, którzy chcą decydować o tym co się dzieje za ich płotem i z ich ziemią, tak? Oraz do rozwijania dywaników przed kolejnymi delegacjami prezesów korporacji jak Chevron, które zlatują się do nas po gratisowe dotacje na poszukiwania łupków? Których zresztą mamy tyle co nic... Poznaj najpierw temat, a potem się wypowiadaj!
0
Kto jest przeciw niech się przejedzie się do Lubocina koło Wejherowa, tam było szczelinowanie i nic się nie stało a lokalna ludność jest zadowolona. 
  Skoro jesteś z branży, to wiesz dobrze, że nie ma czegoś takiego jak "bezpieczne szczelinowanie" i potwierdzają Odwierty są notorycznie nieszczelne i nigdzie (nawet w cudownym USA) nie udało się uniknąć wycieków. Tam gdzie miały miejsce, wody gruntowe zostały zanieczyszczone, nie nadają się do użytku, lokalna ludność musi na swój koszt sprowadzać wodę, wyprowadzić się nie mogą, bo ich grunty i nieruchomości straciły wartość... Nie chodzi zresztą tylko o wycieki płynu szczelinującego, ale też samego gazu. Dodatkowym problemem jest składowanie zużytego toksycznego płynu, który nie nadaje się do oczyszczenia. Ty po skończonych odwiertach pojedziesz do domu, który jak się domyślam, jest daleeeeko od odwiertów. A ludzie jak Ci z Żurawlowa będą musieli tam żyć przez kolejne pokolenia! Tu jest link do oficjalnych dokumentów z badań zleconych przez samą firmę poszukującą gazu łupkowego, które potwierdzają nieszczelności i brak możliwości ich uniknięcia:http://www1.rollingstone.com/extras/theskyispink_annotdoc-gasl4final.pdf   i parę innych linków:youtube.com/watch?v=fjaRwh4xRiM&feature=player_embeddedgasdrillinginbalcombe.wordpress.com/2012/03/14/44-of-wells-leaking-at-australian-gas-field/nytimes.com/1992/05/03/us/abandoned-oil-and-gas-wells-become-pollution-portals.html?src=pmbbc.co.uk/news/uk-scotland-north-east-orkney-shetland-17656307frack-off.org.uk/gas-wells-leaking/telegraph.co.uk/finance/newsbysector/energy/oilandgas/9168645/Total-admits-it-could-take-six-months-to-stop-gas-leak.html
0
Szanowny Panie Tomaszu! Opowiadasz Pan głupoty o Lubocinie ,przez tydzien świeczka sie paliła i zgasła.Nastąpiło rozszczelnienie i popękał cemen między rurami.Metan przedostał sie do wód gruntowych ośwoadczył Dyrektor Lan Energi.
0
Kiedy pani rzecznik przestanie kłamać i przeprosi rolników za kłamstwa . Czy swoją godność byłej dziennikarki sprzedała CHEVRONOWI
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.