Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bartosz Zmarzlik triumfatorem plebiscytu na najlepszego Sportowca Polski 2019

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2020 r. o 09:26 Powrót do artykułu
nareszcie upupiono nadętego kopacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki żałosny jesteś. Co głupota robi z ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie upupiono nadętego kopacza
 Ty idiota poprostu jesteś i tyle, gdzie ty tą "nadętość" widziałeś u Roberta Lewandowskiego?,chłopaki wczoraj podeszli do siebie pogratulowali sobie na wzajem , zamienili parę słów i było fajnie. Jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć słowa "plebiscyt " to niestety po raz kolejny Paweł Fajdek, który wczoraj miał człowiek wrażenie, obrażony był na cały świat że był jak dla niego tylko trzeci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie. Fajdek, ten to jest dopiero nadęty. Silny i najlepszy w swoim fachu, ale buraczysko jakich mało wśród mistrzów. Brawo Zmarzlik. To dowód na to, że aktualnie żużel ma się w Polsce najlepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co ludzie widzą w tym żużlu! To w ogóle Sport jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Bartek zasłużyłeś, widziałem na żywo jak mijałeś na ostatnim łuku lubelskich żużlowców jak kołki to była akcja roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co ludzie widzą w tym żużlu! To w ogóle Sport jest?.Jest sport bardzo popularny w Polsce i paru innych krajach, Bartek Zmarzlik osiągną w tej dyscyplinie maksimum i za to należy mu się szacunek, i czapka z głowy. Jak najbardziej Bartkowi należało się zwycięstwo w plebiscycie, chociaż przyznam się że żużel też nie moja bajka i tej dyscypliny sportu wogóle nie oglądam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie ! Lewandowski powoduje wymioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Bartek. Zasłużyłeś na ten zaszczytny tytuł. Lewandowski póki co żadnego tytułu dla Polski nie wywalczył więc nie może być mowy o wygrywaniu w Plebiscycie. Piłkarzem jest wielkim i za to szacunek ale ubiegły rok należał do Bartka. Obiektywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym zestawieniu robią Lewandowski i Leon?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewandowski gra dla Niemca dlatego od kilku lat nie może wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...