Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezkarność bandytów

Utworzony przez (Anonimowy), 2 września 2007 r. o 22:50
Zamknąć ten pseudo klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieliśmy przykład tego samego. Od tego momentu nie zrobiono nic żeby bandyci przestali wchodzić na stadiony. Tak długo jak nie zostanie to załatwione prezydent miasta nie powinien zgadzać się na rozgrywanie meczów z udziałem publiczności. A jeśli już to przy bardzo ograniczonym udziale. Tak długo jak klub nie wprowadzi działań które sprawią że bandyci nie będą obecni na stadionach. A Ci którzy się tam pojawią będą z nich skutecznie eliminowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić to towarzystwo tych pseudokibiców to banda chuliganów nie majacych pojęcia o piłce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja strzelała z gładkolufowców ale juz po zadymie a nie na zadymie i co ciekawe tylko do wracających na trybuny kibiców Motoru. Ciekawe dlaczego innaczej potraktowali kibiców Lechii, którymi opiekowali sie jak nianka albo Pani w przedszkolu. A moze wynika to ze z kibicami Lechii byli kibice milicyjnego klubu Skisłej Kraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może motor wreszcie zbankrutuje, i skończy się ten cały cyrk, za który płacimy wszyscy ciężkie pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wschodnia strone Polski oddac Ukrainie, taka sama z Was Afryka jak za granica Wschodnia !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się!!!! przez wasze zachowanie nieprzybedzie klubowi pieniędzy. pogrzebiecie ten klub . Chyba że oto wam chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może te matoły zrozumieją ze są tacy ciency,że nie ma sensu kręcić dymów. Jak widziałem jak uciekają na własnym stadionie przed gośćmi, w zadymie którą sami nakręcili to mnnie pusty śmiech ogarnął. Bojowicy z Bożej łaski, a raczej od siedmiu boleści. To dla nich kompromitacja na całą Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na pewno ludzie honoru- Motor jest dla nich dumą. To nic że będą się naparzać z kibicami- przecież to przyjezdni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bijatyki na Zygmuntowskiej to przeciez nic nowego, a "sreksy" sa z tego bardzo dumni, szkoda, ze nie zdaja sobie tylko sprawy ile zlego czynia dla samego klubu. Mniejsza o mnie, moje dziecko i kilku moich znajomych ktorzy nie chodza na mecze tylko z powodu swojego bezpieczenstwa ale jestem pewien, ze takich ludzi jest duzo wiecej, jesli bilet kosztuje 10zl to po sezonie zespol moze zainkasowac troche 'cash'u i miec satysfakcje, ze na jego mecze przychodzi duzo ludzi. Widocznie dzialacze klubu mysla inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamientam te czasy jak Na MOTOR przychodziło po 20-30 tyś ludzi. A teraz to strach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...