Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Piszę to całkiem szczerze: łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes AZS Klubu! :). Kompetentny, a skromny. Rzadkość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre. Serio :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być za laurka? Artykuł sponsorowany czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kasy w tym roku wyssaliście z budżetu miasta, z Ratusza, pochwalcie się. I napiszcie kto ważny w waszym imieniu lobbuje aby te pieniądze przyznali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś wybory w klubie się szykują, że prezes panegiryki zamawia w mediach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie, imponujące CV, za pieniądze miasta i uczelni można się bawić w Prezesa, ba nawet bobsleistów w Lublinie utrzymywać za nie swoją kasę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rocznik 1986. To dobry przykład że warto stawiać na młodych i młodzi sobie poradzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam kilkanaście lat temu miałem okazję jako student być w AZS ale AR i pamietęm go w trochę innych, nieco bardziej mniej profesjonalnych barwach niż tutaj przedstawiony AZS UMCS. szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wartościowy człowiek dzięki  Bogu że Lublin AZS ma takiego prezesa jak pan Gaweł  plus rektor UMCS ,oraz wsparcie ratusza normalna sprawa daj    Boże żeby był na tym stołku 30   lat z takimi sukcesami ,Może wprzyslości będzie we władzach  Centralnych lub  Motoru czy Lublinianki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze, mniej o Gawle, a więcej o hali, bo to ciekawy wątek. Nie dowiedziałem się nawet czy to ma być hala dla studentów czy hala dla sportowców. Gdzie ona ma być? Ilu kibiców pomieści? Kto ma na niej grać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez owijania w bawełnę ja tam się cieszę że ci studenci coś robią sam gram w konferencji C w LNBA i powiem szczerze jest to mega sprawa! Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umcs nigdy nie byl zbytnio lubiany, dlatego slowa krytyki mnie nie dziwia. Im wiecej robisz, tym wiecej wrogow. Normalne. Prosze sie nie przejmowac. Wszystko ok, ale krawat warto zmienic. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako zawodnik LNBA mogę tylko i wyłącznie pozytywnie wypowiadać się o takiej inicjatywie. Ten projekt powinien być pielęgnowany i rozwijany tak jak do tej pory! Organizacja na najwyższym poziomie. Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super robota, oby tak dalej! Tylko tego, kto nic nie robi nie krytykują! Psy szczekają, karawana idzie dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...