Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie suple na siłownie

Utworzony przez quescik, 13 marca 2014 r. o 14:37
Trenuje już od kilku miesięcy.Poważnie zabrałem się za dietę oraz rozpisanie posiłków. Ponieważ prowadzę aktywny tryb życia niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu 190 cm i 115 kg masy. Planuje:Redukcję do 90  kgMusze zaznaczyć że nie lubię biegać a ni nie mam na to czasu.Siłownia 5 w tygodniu.Co myślicie drodzy użytkownicy?Proszę o wyrozumiałość - wiem bardzo mało o suplach i budowaniu mięśni.Dzięki za pomoc  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ułóż sobie dietę najlepiej z dietetykiem trenuj odpowiednio często i systematycznie i zakup sibie jakąś kreatynę:) Wiem,że kobieta pewnie mało się na tym zna ale sama stosuję i jestem zadowolona:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli planujesz zająć się konkretniej swoją masą no i zbudować też mięśnie, mogę Ci polecić stronkę, którą niedawno znalazłem - Meta Sport. Tam jest opisane wiele diet, w tym taka na budowę mięśni, są różne treningi no i można wynająć osobistego trenera. Naprawdę wata uwagi stronka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The crucial part is to remove carbs and starchy foods (carbs) from your diet.These are the foods that stimulate release of blood insulin the most. If you didn’t know already, blood insulin is the main fat storage hormone in one's whole body.When blood insulin goes down, fat has no trouble getting out of the fat stores and one's whole body starts burning fats instead of carbohydrates. some custom essay writing service are helpful to get some idea about writing and this type topics too 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...