Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pamiętamy kto wprowadził clj-otkę do strefy spadkowej. Prezes Dublera Opole L.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu i Motor nie był drużyna lepsza. wyrównany mecz dwie sytuacje przypadkowe po rzutach wolnych dla Motoru. Dziwi mnie fakt dlaczego Złomańczuk nie zagrał ofensywniej w II połowie gdzie potrzebne jest zwycięstwo tej drużynie on kaze grac na swojej połowie. Arka była do pokonania no ale mam wrażenie ze chyba nie do końca to widział trener z ławki... na trybunach wszsycy to widzieli. To już drugi mecz po zmianie trenera bez strzelonej bramki  i  zarazem drugi  bez celnego strzału na bramke... jak tak dalej pójdzie to nie tylko motor spadnie ale tez skończy na ostatnim miescu w lidze. Za poprzednika było widać przynajmniej jakis pomysł na mecz teraz chaos, głeboka defensywa i liczenie na farta... nie tędy droga 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a było takie bogactwo napastników... wszystko przez ostatnie 2 lata zmarnował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahahaha Pan powinien zapisać się do pisu Dobrazmiana to pana drugie imię Najpierw Sawa za zasadę później jeszcze lepiej Chmura za Sawę i teraz Zlomanczuk za Jasika przecież to się kupy nie trzyma kto panu narzuca takie decyzje ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwa tygodnie po objęciu Motor CLJ przez fachowca złomańczuka... Rozbita drużyna bez strzleonej bramki, spadek o jedno miejsce w tabeli, jeden punkt przed przedostatnią drużyną... a to dopiero początek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...