Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska 2:1. Oziem dał prowadzenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2017 r. o 20:57 Powrót do artykułu
na lubsport jest 5 zmian w składzie Motoru i Podlasia czy to jest dopuszczalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ta szarowola slaba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmieniły się przepisy może być teraz 5 zmian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo drużyna! Siła! Wszyscy razem zbudujemy wielki Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękne zwycięstwo Motor rozpoczął marsz do II ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty z szarowoli mówiłem ci żebyś krowy wydoił koniosraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy punkty są, chyba Motor nie spadnie w tym sezonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tym zwycięztwie nie mam wątpliwości jak daś na imię swojemu synowi, który urodzi się za kilka dni. Razem z żoną podjęliśmy decyzję, że na pierwsze imię damy mu MOTOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozytywy to przede wszystkim 3 punkty i dobra frekwencja. Bardzo dobry mecz Korczakowskiego to jak narazie najlepszy transfer tego lata w naszym zespole. Martwi niestety defensywa. Na papierze bardz mocna ale w rzeczywistości bardzo dziurawa. Było to juz widoczne w meczu z Podhalem ale dzis wyglądało to bardziej niepokojąco bo Podlasie to zespół walczący o utrzymanie a mieli kilka szans na bramki niestety przy sporym udziale naszych obrońców. Teraz pierwszy z dwóch meczow prawdy. Resovia potem Stal. Poznamy czy nasza ekipa ma charakter i determinacje do awansu. Motorze liczy sie tylko 6 punktów z ekipami z Rzeszowa. Walczyc na calego. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko punkty cieszą ale poziom Slabiutki jak na kandydata do 2 ligi .Obrona dziurawa proszę się koncenrować przez 95 minut ,a tu dziury oby teraz nastąpiła poprawa w Rzeszowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze widzę się na Motor przerzucili, bojkot Łęcznej macie ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no narazie szału nie ma :( ! Kompletnie drużyna niezorganizowana i niezgrana ! Dwa najbliższe mecze zweryfikują do czego jesteśmy zdolni w tej rundzie ! Oby, oby ... AVE MOTOR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby wszystkie pozostałe mecze tak wygrywać, styl nieważny ważny awans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam żółty dres ale jestem zaszyty. moge byc kibolem motoru szarowola?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szarowola ty przecież z kurami chodzisz spać koniosraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie smrodź internetu koniosraju z szarowoli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motur jest najlepszy w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skuter najlepszy w benzynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie 3000 tys. Ludzi BRAWO !;)) Ale tak słabego meczu Motoru dawno nie widziałem..najważniejsze że 3pkt zostają w Lbn !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...