Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor Lublin przegrał sparing z Polonią Warszawa...0:7

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2017 r. o 15:13 Powrót do artykułu
O K U R WA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie likwidacja tej żenującej tzw, drużyny + działaczy i przekazanie (tych żle zainwestowanych przez miasto naszych pieniędzy) dla żużlowców z Lublina i kiedy wreszcie remont "stadionu żużlowego."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojtam ojtam. Myślę że miasto powinno dołożyć jeszcze ze 4 miliony do końca sezonu i kolejne 5 milionów na przyszły sezon. Przecież ewidentnie widać że te pieniądze są Motorowi potrzebne na wzmocnienia. Może trzeba kupić nowy sprzęt, albo jakieś odżywki. Może sztab rozbudować? No i trzeba pamiętać że muszą być zarezerwowane pieniądze na dwudniowe wyjazdy na mecze, z pysznymi obiadami all inclusive!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście jest Górnik w Lublinie. A Spartakusa rozwiązać ,zacząć od A klasy i piąć się do góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówiłem, że Motoor dopiero ma zamiar zakupić piłkarzy?! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś czuję, że na wiosnę Motor będzie czerwoną latarnią III ligi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem w ubiegłym tygodniu o poetarzających siębłedach które powiela obecny zarząg Motoru ściągajac zawodników którzy ligowa przeszłośc maja za soba. Jak pokazująich statystyki zagrali epizody wyższych ligach a potem zwiedzali nasz kraj by podjąc raczej pracę zarobkowąniz kontynuować karierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmm. Tak naprawdę to przykro na to patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR CO GÓWNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spartakus tu Spartakus tam Spartakus gowno zrobi nam !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu najwyraźniej gówno ma zamiast mózgu. Co do Motoru to powinni kupować zawodników którzy aktualnie prezentują się dobrze a nie że kiedyś. Avia też z Kszo, nie najlepiej. Oby to było chwilowe przemęczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorze ty cymbale jeden co to za słowo warszawianie. Tłumoku jeden jaką tyś szkołę kończył - język polski 1.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem ..slabo grał Motorek ..za dużo młodych i niedoświadczonych. Murawa cieżka to fakt ale trzeba było przed meczem zapoznac sie  i dostosowac obuwie do warunków....to akurat zaden argument..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest przegrana a to niby lanie :d ******dziennikwschodni.pl/sport/avia-swidnik-dostala-lanie-od-kszo,n,1000193464.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O naiwni, naiwni naiwni jak woda we mgle. Teraz nasi towarzystwo: Łysoń, Sasal i Buniek chcą wzmocnień czyli gotówki. Tu wziął tu dał. Raz na stole drugi raz pod stołem. Sport to fair play gadali dawnie. A teraz pieniądz rządzi światem i sportem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahha 0:7. Cieniasy motorowe wygrać potrafią z V-ligowcami haha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzielę 16 zespół II ligi, zajmujący miejsce w strefie spadkowej, leje 7:0 Motor, zespół "rzekomo" zgłaszający aspiracje do II ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...