Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Thaiti za dyche mozna obczaic. Lepszych rozrywek w miescie i tak nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nie ma kolejek. Można śmiało kupować. Polecam mecz Kolumbia - Senegal w Lublinie. Zostało jeszcze trochę biletów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to dali trochę koralików a wy tubylcy się cieszycie. Ile to was kosztuje, wiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koloseum dewelo-nerona budzi się do życia w najlepszym przypadku kilka razy do roku, a mimo to POnoć generuje zyski! Na czym POlega ten cud? Otóż dotacje widnieją w tej samej POzycji jak i inne przychody. Należy mieć świadomość, że jeśli ten obiekt miałby "zarabiać na siebie", koszt biletu (przy celowo absurdalnym założeniu, że nie miałby on wpływu na frekwencję) musiałby wynosić pewno gdzieś tak 500, a nie 10 czy 20 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę dziwię się ludziom, że takie coś chce im się oglądać. Nawet za darmo bym na to "widowisko" nie poszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę dziwię się ludziom, że takie coś chce im się oglądać. Nawet za darmo bym na to "widowisko" nie poszedł.
 No ja bym twojej gęby nie chciała oglądać nie wychodź z domu bo ludzi straszysz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszłe gwiazdy na żywo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś specjalnie mnie to nie dziwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic tylko się cieszyć - zarobią hotelarze, restauracje, itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic tylko się cieszyć - zarobią hotelarze, restauracje, itp itd
 A jak ktoś nie posiada hotelu ani restauracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Eve, zapewniam że byłabyś pozytywnie zaskoczona. Daj namiar to zobaczaczę jaka z Ciebie pięknota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Eve, zapewniam że byłabyś pozytywnie zaskoczona. Daj namiar to zobaczaczę jaka z Ciebie pięknota.
 Żebyś ty sie pozytywnie nie zdziwił!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic tylko się cieszyć - zarobią hotelarze, restauracje, itp itd
A jak ktoś nie posiada hotelu ani restauracji?
 Ktoś ci bronił postawić hotel pisowski nieudaczniku? Ja np. mam 2, a także biurowiec, który najmuje ode mnie miasto, a takie miernoty, które nic mają i jojczą, napawają mnie pogardą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Thaiti za dyche mozna obczaic. Lepszych rozrywek w miescie i tak nie bedzie.
 włącz wiadomości o 19 30 - taki cyrk i rozrywka, że wrażen na tydzien wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po ilości zastosowanych znaków interpunkcyjnych widać, że masz duże problemy z głową. Z takich "rozrywek", korzystają głównie ludzie mało rozgarnięci intelektualnie. Więc w Twoim przypadku by się zgadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...