Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podlasie - Wisła II Kraków 1:0, Avia lepsza od Podhala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 sierpnia 2016 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Brawa dla Avii,zarówno dla piłkarzy jak i kibiców którzy pojechali by dopingować swoją drużynę. To był dobry ruch,wyjeżdżając dzień przed meczem.Indywidualne gratulacje dla Adama Nowaka za bramk.Tak trzymać panowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******12zawodnik.pl/aktualnosci/zadyma-na-meczu-unia---gornik-/id:57a888ef2f3f9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzi jakaś zadyma debili. I jeszcze niech mi ktoś powie że to normalne zachowanie,że wyskakuje grupa nabuzowanych półgłówków i przerywa mecz a dzieci siedzące z rodzicami muszą na to patrzeć. Widzialem nie jedną zadymę,ale wciąż patrzę z niedowierzaniem, jak trzeba być tępym żeby tak się zachowywać. W dodatku te faszystowskie "pięć piw" i to są ci niby narodowcy? Wiem że nieliczni to pokazują ale mają przyzwolenie innych i to jest wstyd że ktoś ma koszulkę z orzełkiem i gestykuluje heil hitler. Piszę bo widziałem paru zarówno na Motorze jak i kilka razy gdzieś indziej.Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...