Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podzielili kasę na lubelski sport

Utworzony przez kiker, 14 lutego 2010 r. o 23:36
Ponad 110 tys dla ścigających się po górkach rekreacyjnie chłoptasi (cross nie jest dyscypliną olimpijską). To jeden wielki przekręt. Ta suma wynika tylko z tego, że radnymi są faceci zaangażowani w ten pseudosport radnych. Mam tego dość. Mam dość tych pozbawionych resztek wstydu k..... radnych! Zgłaszam sprawę do NIK. Ten jawny przekręt musi się wreszcie skończyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci nieudacznicy żądają 1,5 mln. Pojawiają się pomysły, żeby zabrać stypendia sportowe i dać tym darmozjadom. A potem ta cała banda grabarzy sportu polskiego siada przed telewizorami podczas Igrzysk Letnich i Zimowych i oczekuje sukcesów od PRAWDZIWYCH sportowców. Z wam sporto-gnoje nie będzie sukcesów! Bo dla was motorki na górkach, motorki na żużlu, jakieś inne pierdoły mają być dominujące. Banda imbecyli a nie działacze sportowi.... A ci ignoranci z Rady Miasta klepią co im każą. Wschód... po prostu wschód. Białoruś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomnę że szczecińska Pogoń też w 1 lidze piłki nożnej dostała 3,6 miliona zł...reszte zostawiam bez komentarza...a za 6 milonów budują tor na janowskiej tor widmo dla nikogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiker napisał:
Ponad 110 tys dla ścigających się po górkach rekreacyjnie chłoptasi (cross nie jest dyscypliną olimpijską). To jeden wielki przekręt. Ta suma wynika tylko z tego, że radnymi są faceci zaangażowani w ten pseudosport radnych. Mam tego dość. Mam dość tych pozbawionych resztek wstydu k..... radnych! Zgłaszam sprawę do NIK. Ten jawny przekręt musi się wreszcie skończyć!
Najpierw radni daja podwyzke prezydentowi a pozniej przezydent splaca ten "ukladowy" dlug. O NIK i innych organach zaPOmnij - myslisz, ze te podwojne plany zagospodarowania przestrzennego to dla mnie czy Ciebie sobie funkcjonowaly i funkcjonuja? Jedyne co mozesz zrobic to to co czasami mozna przeczytac na murach tuz przed wyborami - "jakbys nie glosowal to i tak nie masz zadnego wyboru", lub jak zwykl to mawiac Andrzej Gwiazda - " Juz na etapie kandydatow nie ma przypadkowych kandydatur"!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie jest kasa!!!!!!!!!!! plany tunelu 2 mlony do kosza, plany stadionu 2 miliony do kosza, zarośnięty trawą amfiteatr w ludowym - 200 tys, naprawianie sadzawki w saskim za wykonawcę bodajże 500 tys, pamiętne oddanie a darmo ziemi za orfeuszem, na czubach, budowanie stadionu na krochmalnej za co ktoś zgarnie conajmniej 26 milonów, cho dzmożna byo budować tam gdzie nic bysmy nie płaicli....a potem mowa że w lublinie nie ma na sport...śmiechu warte..że nie wspomnę o archaicznie przepłaconym globusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani grosza publicznych pieniędzy nie dawać na motor bo to nie jest lubelski klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA UWAZAM , ZE PODZIAL POWINIEN NASTAPIC WEDLUG LICZBY CZLONKOW KLUBU BADZ STOWARZYSZENIA , WLACZNIE Z MODZIEZA I DZIECMI TAMZE TRENUJACYMI. TEN PODZIAL TO ZAISTNE WPLYWY KILKU RADNYCH (KROSOWCY) ITD.NA TYLE ILE SIE ORIENTUJE TO NAJWIECEJ CZLONKOW MA MOTOR ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motocross dostał tyle kasy...????????????!!!!!!!!!!!!, a za co się pytam a ile osób tam trenuje???, a jakie mają wyniki???, mają pewnie samych mistrzów europy i świata, a nawet olimpijskich, ciekawe czyja to zasługa i kto za tym stoi?. To samo się tyczy żużla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...