Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska – Armenia 2:1. Męczarnie Polaków i gol Lewandowskiego na wagę zwycięstwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2016 r. o 22:53 Powrót do artykułu
Rybus i Fabiański najgorsi na boisku. Gra Rybusa to skandal, załatwił nam 2 bramki w Kazachstanie i teraz z Armenią. Oby już w tych el. nie grał. Rybus OUT!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rybus 11 zawodnik Armenii :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecie nawalanki sprzed 300 lat, ok. Pan Józef powie, że to nie był blamaż, było na 120 procent, tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klunio na misss Polonia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak my chcemy grać w MŚ, skoro niby słaba Armenia grając w dziesiątkę remisuje z nami do końca i tylko fuksem (Lewy strzela w 95 minucie) wygrywamy i też dlatego, że Armeńcy walnęli sobie wcześniej samobója. Żenada. Proponuję by nasi piłkaże mniej balangowali, pili i palili, bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć fakt, że jednym razem potrafimy wygrać z Niemcami, a innym razem mordujemy się z Armenią....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde jesteście sfrustowane pętaki.... Ja się cieszę, że nasi wygrali, nawet jeśli był to słaby mecz w wydaniu kadry. A bramka Lewego na koniec przepiękna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było pięknie i rewelacyjnie - to mówiłem ja niesfrustowany pętak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...